1 Ayda 8 Kilo Verdiren Bitkisel Kür-1 Ayda 8 Kilo Vermenin Yolları

1 Ayda 8 Kilo Verdiren Bitkisel Kür-1 Ayda 8 Kilo Vermenin Yolları

Malumunuz okullar da kapanıyor ve tatil sezonu açıldı. Yaklaşık 1 ay sonra yaz tatiline çıkacakların şimdiden fazla kilolar ile ilgili sıkıntıları geceleri yatmalarını engelliyordur. Geçen sene de bende yaza fazla kilo ile girme endişesi baş göstermişti. Bitkisel tıp ve doğal zayıflama uzmanı hintli bir arkadaşımın e-posta yoluyla gönderdiği bir bitkisel reçete ile 1 ayda tam 8 kilo 200 gram zayıfladım. Tek yaptığım ise günde 50 dakika zayıflama egzersizleri yapmak oldu. Bu egzersizleri de step tahtasında hareketli şarkılar eşliğinde dans ederek uyguladım. 1 ayda 8 kilo zayıflamak için bu bitkisel yöntem ve egzersiz karışımı kürden daha doğal ve sağlıklısının olacağını düşünmüyorum. Dileyen arkadaşlar deneyebilirler.

Zaten 1 ayda atılacak olan 7-8 kilonun yaklaşık 2-3 kg ı vücuttaki fazla ödemler teşkil edecek. Gerisi ise bölgesel yağlar ve iç organlardaki yağlanmanın erimesi ile ortaya çıkacak. Yani hem sizlere sağlık sunan hem de incelten bir zayıflama kürü ile karşı karşıyasınız.

1 Ayda 8 Kilo Verdiren Bitkisel Zayıflama Kürü Yapılışı ve Uygulanışı:

Bitkisel Zayıflama Kürü İçin Gerekli Malzemeler :

Her gün taze yapılması kaydıyla bir kaşık kiraz sapı, bir kaşık avakado yaprağı, bir avuç mısır püskül, bir kaşık biberiye,bir kaşık rezene, bir kaşık at kuyruğu ve bir kaşık keten tohumu

bitkisel zayıflama kürü

Yukarıdaki saydığım bitkilerin hepsini bulabilirseniz ne ala. Bulamazsanız da canınızı sıkmayın ve dilerseniz başka zayıflatan bitkileri de ilave edebilirsiniz. Bulduğunuz kadarını 2.5-3 litre kadar yeni kaynamış ve ocaktan çekilmiş suyun içerisine atıyoruz ve 3-4 dk boyunca karıştırıyoruz. Daha sonra soğumaya bırakıp her saat başı bir bardak içecek şekilde gün içerisine eşit miktarlara bölüyoruz. Bitkilerin zayıflatan etkilerinin yok olmaması için kesinlikle su kaynamakta iken kaynar suyun içerisine sakın ola ki bitkileri atmayın. Bu durumda kaynar su, bitkileri bir güzel haşlar ve zayıflatıcı değerini önemli ölçüde düşürür. Bunun yerine 80 dereceye kadar soğumasını bekleyip ondan sonra suyun içerisine yukarıda saydığımız kaşık kiraz sapı, bir kaşık avakado yaprağı, bir avuç mısır püskül, bir kaşık biberiye,bir kaşık rezene, bir kaşık at kuyruğu ve bir kaşık keten tohumunu atın. Uygulayan arkadaşlar kesinlikle step veya aerobik yapmayı unutmasınlar. Yoksa kilo verme hedefiniz yarıda kalır.

 

dikkat suyun içine atıp kaynatmıyoruz kaynamış suyun içine atıyoruz ve ılıyınca bütün gün boyunca içiyoruz.

Add Comment