1 haftada 4 kilo verdiren diyet – zayıflatan diyet listesi

1 haftada 4 kilo verdiren diyet – 1 haftada 4 kg zayıflatan diyet listesi hakkında merak ettikleriniz burada.

1 haftada 4 kilo verdiren diyet Daha önceki yazılarımızda 1 ayda 3, 5, 7, 10, 15 kilo verdiren diyet listeleri hakkında sizlere bilgi vermiştir. 1 anda 4 kg zayıflatan ve verdiren diyet listesi ise geceleri az, gündüzleri ise daha sık yemek yeme esasına dayalı bir zayıflama diyetidir. Şayet diyet yapmak için zamanınız bol ise ve sağlıklı yollardan zayıflamak ve incelmek istiyorsanız 1 haftada 4 kilo verdiren diyet listesi, sizin için biçilmiş bir kaftan olacaktır. Diyet menüsü sıkı şekilde takip edilirse ve disiplin bozulursa bu diyet ile 4 kg zayıflamak gerçekten çocuk oyuncağıdır. Az istekli olanlar ise günlük 40 dakika yürüyüş takviyesi ile birlikte 1 ayda 10 kilo ya kadar kalıcı zayıflama sağlayabilirler.

Bir haftada 4 kilo diyeti

1 haftada 4 kilo verdiren diyet listesinin en önemli esprisi, akşam saat 7 den sonra ağzınıza su haricinde hiç bir şey katmamaktan geçer. Ortalama uyuma zamanı 12 der isek 5 saate vücut sindirimi ancak halledebilecektir. Daha geç vakitlerde tüketilen gıdalar ise, sindirimde yarım kalabileceği ve mide bağırsak hazımsızlıklarına neden olabileceği gibi sindirilmiş olan kısımların da gece uykusu boyunca yağ olarak depolanması riski ile bizleri karşı karşıya bırakacaktır. O nedenle gece boyunca hiç bir şey yemezseniz 7 günün sonunda bu diyetin mutlak galibi siz olursunuz.

1 haftada 4 kilo verdiren diyet menüsü:

7 günde 4 kilo zayıflatan bu diyet, vücuttan toksinlerin ve ödem adını verdiğimiz gereksiz sıvıların kalıcı olarak atılmasını sağlamaktadır. u diyet ödem veya toksik maddelerin atılmasına yardımcı olmaktadır. Bir haftada 4 kilo zayıflatan diyet süresinde bol su içmek önemlidir. Tabi bu alışkanlığımızı diyet ile bırakmayacağız. Su içmek gerek zayıflama gerekse  genç kalma ve sağlıklı yaşam için olmazsa olmaz bir şarttır. Aşağıda sizlere 1 günlük örnek bir diyet listesi sunuyoruz. Günlük kalori alımını 1200 e sabitlediğiniz ve benzer besin gruplarından beslendiğiniz sürece diğer günlerde dilediğiniz gibi bir diyet menüsü oluşturabilirsiniz.
Bir haftada 4 kilo zayıflatan diyet: Sabah Kahvaltısı
1 dilim Uno light kepekli form ekmek
1 kibrit kutusu beyaz peynir
1 domates, 1 salatalık, 1 sivri biber (isteğinize bağlı)
Sınırsız çay, kahve (şekersiz veya tatlandırıcılı)
Marketlerde Doğa’nın standlarından temin edebileceğiniz Photoslim ve Phytholax çaylarından birer poşeti bir fincana koyup günde iki kez sabah ve akşam yemeklerinden sonra için.
Ara (Saat 11:00 gibi)
1 adet kepekli grisini (küçük küçük parçalara bölünüp çok yavaş yeniyor)
Bir haftada 4 kilo zayıflatan diyet:  Öğle Yemeği
1 kg. Ispanak veya kabak veya semizotunu 4-5 adet domates ile rendeleyin, dilediğiniz kadar tuz koyun., bir çay kaşığı sıvı yağ ile birlikte pişirin. 200 gr. diyet yoğurt ile birlikte bir yemek tabağı ölçüsünde yiyin. Eğer doymazsanız ikinci bir tabağı yeme hakkınız var.
Ara öğün (Saat 17:00 gibi)
1 adet kepekli grisini
Bir haftada 4 kilo zayıflatan diyet: Akşam Yemeği
Bir buçuk yaprak marulu salata kabınıza doğradıktan sonra belirtilen seçeneklerden her birini bir hafta boyunca kullanabilirsiniz. Verilen seçenekleri salatanıza karıştırarak tüketeceksiniz.
1* 100 gr. ızgara veya haşlanmış tavuk
2* 100 gr. diyet ton balığı
3* 3-4 köfte
4* 100 gr. yağsız ızgara biftek
5* 100 gr. yaklaşık 7-8 adet tavuk şiş
6* 1 yoğurt kasesi haşlanmış nohut veya kuru fasulye veya barbunya
7* 1 kase mantar
Eğer yediklerinizle doymazsanız, bir tabak daha içine birşey koymadan salatanızdan yiyebilirsiniz. Salatanızın içine tüm yeşillikleri katabilirsiniz. Salatalık, tere, roka, derotu, maydanoz gibi… Ama lütfen havuç, domates ve mısır koymayın.
Ara öğün
1 adet orta boy elma

1 haftada 4 kilo diyetini uyguladıktan sonra bizlere sonucunu yorum kısmına yazarsanız diyeti yapanların yorumlarını da diğer arkadaşlar okuyabilirler.

Add Comment