3 günde 15 kilo verdiren diyet

3 günde 15 kilo verdiren diyet – 3 günde 15 kilo verdiren diyet listesi
3 Günde 15 kilo vermek elbette mümkün değildir. Zaten bu yazının başlığını da yanlış attığımı sonradan anladım. Bu yazıda sizlere 3 günde 5 kilo verdiren diyet planı hakkında bilgi vereceğim. Zaten 3 günlük verilen bu diyet formülü veya egzersiz gibi doğal yöntemler ile 15 kilo zayıflamak (kilo vermek) kesinlikle mümkün görünmüyor.

3 günde 5 kilo verdiren diyet planı

1. Gün

Sabah Kahvaltısı: Yarım greyfurt, siyah çay veya kahve, 2 tatlı kaşığı fıstık ezmesi, tereyağlı bir dilim tost ekmeği,
Öğle Yemeği: Yarım porsiyon deniz balığı, bol salata ve limon, bir dilim kepekli ekmek
Akşam Yemeği: 50 gram yağsız dana eti, yanında 100 gram kereviz, pancar ve marul dan oluşan mevsim salatası, Bir kase yağsız taze fasülye haşlaması, küçük bir elma. yarım porsiyon vanilyalı dondurma.

2. Gün

Sabah Kahvaltısı: bir adet haşlanmış yumurta, yarım muz, bir dilim ekmek, siyah çay ya da siyah bir fincan kahve. (şekersiz olacak)
Öğle Yemeği: Bir porsiyon yağsız hindi eti ve bol salata
Akşam Yemeği: iki dilim yağsız sığır eti , bir tabak kase lahana veya brokoli, yarım muz, yarım kase havuç rendesi ve yarım kase vanilyalı dondurma.

3. Gün

Sabah Kahvaltısı: 30 gram çedar peyniri, siyah çay veya kahve (şekersiz), 2 dilim kepekli ekmek, bir elma
Öğle Yemeği: siyah çay ya da siyah kahve, bir adet haşlanmış yumurta, kızarmış bir dilim ekmek .
Akşam yemeği: bir porsiyon balık eti , bir tabak  mevsim salatası, yarım muz, yarım kase havuç rendesi ve yarım kase vanilyalı dondurma.

Not: Salata içerisine elma sirkesi atıyorsunuz. Her gün 2 litre su içmeyi ve 1 saat yürüyüş yapmayı ihmal etmeyin.  3 günde 5 kilo verdiren diyeti en az 30 gün boyunca 2. kez tekrarlamayın.

Add Comment