4.3.2.1 Zayıflama

Zayıflama sülüsyonu; FİTOTERAPİ ile Bitkisel Kaynaklı olan Tedavi Destek Bilimi husunda uzman Arkopharma laboratuvarları sayesinde geliştirilmiş 4.3.2.1. bitkibilim uzmanlarınında onayını alan 10 farklı çeşit etkileri olan bitkileri bir arada toplayan bütün zayıflama ile detoks çözeltisine denir.

10 farklı bitiklerin getirdiği faydalar;

4.3.2.1. içerisindeki;

4 tane özel bitki ( siyah çay, yeşil çay, zebcefil, arpa) bu yararlı bitkisel ürünler metabolizmanın çalışmasına yardımcı olarak hızlandıracak ve zayıflamak için katkı sağlayacak.

3 tane özel bitki ( kereviz, karahindiba, rezene ) bu yararlı diğer bitkiler vücuttan fazla su atılmasını sağlıyor ve ödemi ortadan kaldırmada yardımcı oluyor.

2 tane özel bitki ( kabak, hindiba ) yararlı bitkiler kuvvetli bir antioksidan özelliği sayesinde toksinlerden vücudu arındırıyor.

1 tane özel bitki ( greyfurt ) yararlı bitki ise vücut içerisindeki yağların depolanmasını önleyerek sıkılaşmaya neden olarak zayıflamada önemli bir etken sağlıyor.

Toplam 10 tane özel yararlı bitkiler bir araya gelerek oluşturulan zayıflama sülüsyonu ile vücuda yararlı bir şekilde kilolarınızdan kurtulacaksınız.

4.3.2.1 ultimate Formülü özellikleri ve avantajları ;

4 : Sıvı hali nedeni ile uygulamada herhangi bir güçlük çektirmez

3 : Formülün içerdiği malzemelerde laksatif bulunmadığından ishal oluşumuna neden olmaz.

2 : Sadece bitkisel içerik olduğu ve etkinliği test edilip onaylığından bütünüyle doğal bir zayıflama içeceğidir.

1 : Toksin ve detokslardan vücudu arındırıcı etkiyi taşımaktadır.

4.3.2.1 Zayıflama sülüsyonu nasıl kullanılır ;

4 gün süresince her hün 2 kapak

3 gün süresince her gün 3 kapak

2 gün süresince her gün 2 kapak

10. gün sonrasında 1 kapak sabahları 1LT. su ile karışım elde edilerek belirli zaman aralıklarında akşama kadar tüketimi yapılmalıdır.4.3.2.1 kullananlar bu üründens on derece memnun kaldılar.

Zayıflama sülüsyonu koruma kürü

İnceliklerin korunması nedeniyle vücuttaki arınmada sıkılaşmanın anlaşılması için 2. şişenin 15 gün içerisinde günde 2 kapak miktarnda tüketilmesi önerilir. 25 günlük olana kullanım kalori kontrollari diyetler ile egzersizler ile bu formülü desteklemek zayıflamada daha etkili bir fayda sağlayacaktır.

İlaçlar ile etkileşimi

Bu formülün bilinen bir ilaç etkileşimi yoktur. Sadece özel durumlarda  (hipertanstyon, hipertroidi rahatsızlığı olan kişilerde tansiyon yükselmesi ile ilgili bir kurgu bulundurmamakla birlikte kullanımın ilk birkaç dün sonrasında tansiyonun takip edilmesi ile ani bir artışta olmamasına son verilmesi gereklidir.

Laksatif etki yapmayan bu formül ishale yol açmaz

Zayıflama ürünlerini kullandığımızda çoğu zaman tedirgin oluruz bağırsakların çok çalışması ile ishale neden olabilir mi. 4.3.2.1. zayıflama destek ürünleri bir çok kişinin sorunu olan bağırsak tembelliğini önler, normal faaliyetler ile çalışmasını sağlar.

Add Comment