ahmet maraki zayıflama yöntemleri

Ahmet maraki tarafından önerilen bitkisel zayıflama yöntemleri çok sorulan bir konudur. Bu yazımızda Ahmet Maraki tarafından verilen en ilgi çekici ve popüler zayıflama yöntemleri ve bitkisel zayıflama kürlerinin yapılışı hakkında bilgiler vereceğiz.

Prof. Dr. Ahmet Maranki soğan suyu zayıflama kürü ve soğan iksiri ile kilo verme formülünü öneriyor. Prof. Dr. Ahmet Maranki, bitkisel yollarla zayıflama için soğan kürünü tavsiye ediyor. Bu kür diyabet hastaları ve fazla kilosu olanlar için oldukça faydalı bir uygulamadır. Sadece fazla kilolardan kurtulmanızı sağlamakla kalmaz, aynı zamanda vücudu toksinlerden arındıran bir özelliğe sahiptir.

Soğan kürü nasıl yapılır?

ahmet maraki

Soğanımızı kabuğuyla ve kökleriyle yıkayıp sirkeli suda belli bir süre bekletiyoruz. Daha sonra ortalama 1 bardak suda 3 taşım kaynatıyoruz. Fakat bu işlemlerde dikkat etmeniz gereken bazı noktalar bulunmaktadır.

—Soğanın kabuğunu soymayın ve püsküllerini kesmeyin

Tadını hoş bulmayanlar içine limon sıkılarak da içebilir. Soğan kürü her yaştan insan için uygundur çünkü tamamen doğal bir yöntem ve vücudumuz için çok faydalı bir besindir.

Prof.Dr.Ahmet Maranki Elma Sirkesi İle Zayıflama

Prof.Dr. Ahmet Maranki elma sirkesi ile çok hızlı kilo verebileceğimizi söylüyor. Kurtulmak istediğimiz kilolarımızdan elma sirkesi ile rahatlıkla kurtulabiliriz. Elma sirkesi çok fazla alanda kullanılmaktadır. Saç, cilt bakım vb. alanlarda kullanılır. Zayıflamak isteyenlerin %90’ı elma sirkesi ile çok hızlı kilo vermişlerdir

Elma Sirkesi ile zayıflamak için neler yapmalıyız ve gerekli malzemeler nelerdir ?

1 bardak su

2 yemek kaşığı elma sirkesi

1 tatlı kaşığı bal tabi bal isteğe bağlıdır. Çok sıcak olmayan yaklaşık 50 derecelik bir suyun içine elma sirkesi ve balımızı iyice karıştırıp içiyoruz.

Elma sirkesinin kullanımı nasıldır ?

Zayıflama diyetimizi uyumadan önce ağır ağır içiyoruz.

Sabahları aç karna aynı şekilde içilmelidir. Bu işlemi sadece günce iki defa yapıyoruz. Sabahları ve akşam yatarken.

Ahmet Maranki Bitkisel Zayıflama Yöntemleri ve Bitki Kürleri

Prof. Dr. Ahmet Maranki zayıflama konusunda bazı tavsiyelerde bulunuyor. Çağımızın hastalığını obezite olarak tanımlayan hocamızın, zayıflamak için verdiği bazı formülleri sizinle paylaşmak istedik.

Ahmet Maranki Zayıflamak İçin Bitkisel Çözümler

Ahmet Maranki zayıflama ve kilo vermek için bazı bitkisel çözüm önerileri veriyor. İşte bunlardan birkaçını sizlerle paylaşıyoruz:

Zayıflamak için bitkisel formül: Ahmet Maranki Zayıflama Kürü

Ahmet Marankinin doğal kilo verme kürü:

Gerekenler;

*30 gram arpa
*30 gram mısır püskülü
*30 gram ayrık kökü

Hazırlanışı: Bir litre sıcak suyun içinde malzemelerimizi 10 dakika kadar kaynatıp, soğumaya bırakıyoruz. Soğuduktan sonra süzgeçten geçirin. Limon sıkabilir veya bal ile tatlandırabilirsiniz. Bu karışımı bir günde bitirmeniz gerekir.

Ahmet Maranki Bitkisel Zayıflama Tableti

Kozmik Bilim ekibi tarafından yeni çıkarılan bir ürün. Ürün hakkındaki yazımız için tıklayın: Ahmet Maranki Zayıflama İlacı

Obezite Sorunu için Bitkisel Çözüm

Obezite, çağımızın sorunlarından birisidir. Obezite, sadece şişman görünmek sorunu değildir. Çünkü obezite insan vücudunda kalp ve damar sistemi, solunum sistemi, hormonal sistem, sindirim sistemi gibi sistemleri etkileyen ve birçok önemli rahatsızlığa zemin hazırlayan bir hastalıktır.

Ahmet Maranki, obezite hastaları için kalınbağırsak mukozanızın düzeltilmesi gerektiğini belirtiyor.

Obezite hastaları için kür:

Gerekli malzemeler: 5 kuru incir, 5 gülkurusu kayısı ve 5 tane mürdüm eriği

Kürün yapılışı: 5 er adet kuru incir, gülkurusu kayısı ve mürdüm eriğini bir litre suyun içinde şişirip tüketmelisiniz. Çayınızı içerken şeker yerine kullanabilir yada yiyerek tüketebilirsiniz.

Add Comment