ahmet maranki bölgesel zayıflama için Lahana Suyu Kürü

ahmet maranki bölgesel zayıflama için Lahana Suyu Kürü , Ahmet Maranki Lahana >Kürü

Lahana suyu kürü hazırlanışı tarifi

Ahmet Maranki Lahana suyu kürü hazırlanışı tarifi

Ahmet MARANKİ tarafından kaleme alınan bu bölgesel zayıflama formülü ile özellikle bölgesel incelme amacı olan zayıflama adayları gerçekten çok sevinecek ve göbek bölgesi fazla kilolarını Lahana kürü bitkisel zayıflama yöntemi ile verebileceksiniz. Prof. Dr. Ahmet MARANKİ tarafından zayıflamak için şiddetle tavsiye edilen lahana kürü, evde zayıflama yöntemleri arasında gösterilen bir basit bitkisel zayıflama yöntemidir.

Ahmet MARANKİ ZAYIFLAMA İÇİN LAHANA KÜRÜ TARİFİ NASIL YAPILIR:
Lahana kürü tarifi değişik zayıflama sitelerinde değişik formüllerle yazılmış olasa bile, aslında aynı mantık ile hazırlanmaktadır. Kısaca izah etmek gerekirse, Lahana Kürü için gerekli olan malzemeler:

* 250 gram beyaz veya kırmızı , kara lahana, 1 litre su, 1 adet limon, 50 gram Elma Sirkesi
LAHANA KÜRÜ HAZIRLANIŞI VE KULLANIM ŞEKLİ : Lahanaları ince ince yapraklarını ayırarak hazırlıyoruz. Sonra bir küçük tencere veya kaseye 1000 gram su koyuyoruz. 1 litre suyu kaynar vaziyette iken 250 gram kırmızı veya beyaz lahana yapraklarını da suyun içerisine atıyoruz. 3-4 dakika kadar kaynar suda sakladıktan sonra Lahana yaprağındaki zayıflatan bir takım bitkisel yağlar kaynar suya geçmiş demektir. Bu elde edilen Lahana suyu ile birlikte içerisinde birkaç damla limon ve 1 yemek kaşığı Elma sirkesi ve süzme bal atarak yemeklerden önce 1 saat kadar önce için.

Lahana suyunun tadı biraz acımsı olduğu için içine limon damlatıldığında hem daha hoş bir aromaya sahip olur hem de limon ve elma suyunun zayıflatıcı gücü ile Lahana suyu iksirinin bitkisel çözüm etkisi artar. Lahana suyunun içerisine az miktarda bal damlatarak hem cilt kırışıklıkları ve cilt lekeleri tedavisinde iyi bir detox formülü geliştirmiş oluyoruz.

Lahana kürü suyunu içen veya içmeyi düşünenlerin kullanıcı yorumlarını bekliyoruz. Sayın Ahmet MARANKİ ye de bize böyle bir bitkisel zayıflama ve detoks formülünü tavsiye ettiği için teşekürlerimizi sunuyoruz

Add Comment