Ahmet Maranki Cilt bakımı için doğal maske tarifi

Ahmet Maranki Cilt bakımı için doğal maske tarifi

Cilt bakımı özellikle doğal yöntemlerle yapıldığında tamamen zararsız ve cildi yıpratmayan türden olmaktadır. Cildimiz bizim dış dünyaya açılan penceremizdir. Ciltte görülen lekeler, kırışıklıklar ve sarkmalar bizleri olduğumuzdan daha yaşlı ve bakımsız gösterir. Bundan dolayı hem hanımlar hem de beyler için cilt bakımı önemlidir.

ahmet maranki cilt bakımı

Cildimiz biyolojik ve canlı bir yapı olduğu için bitkisel kimyasallardan etkilenir. Fitokimyasallar denilen ve günlük olarak tüketiğimiz meyve sebze veya süt türü hayvansal ürünlerde bolca bulunan maddeler olup cildimize sağlık, canlılık ve güzellik katmaktadırlar. Ahmet Maranki cilt bakım formülü olarak ta bilinen yumurta ve havuç karışımı cilt bakım maskesi ciltteki kırışıklara ve gözeneklere iyi gelecektir.

Ahmet Maranki Cilt bakımı maskesi nasıl yapılır ve hazırlanır?

Gerekli malzemeler: 1 adet yumurta,1 çorba kaşığı havuç suyu,yarım çorba kaşığı zeytinyağı
Ahmet Maranki Cilt bakım maskesinin hazırlanışı:Yukarıdaki bütün malzemeleri bir kaseye koyarak iyice karıştırın.Cildinizi arap sabunu ile yıkayın ve durulayın. Daha sonra hazırlamış olduğunuz Ahmet Maranki Cilt bakım maskesi karışımını yüzünüze sürün. 15 – 20 dakika kadar beklettikten sonra cildinizden temizleyebilirsiniz.

Add Comment