Ahmet Maranki Elma Sirkesi ile Zayıflayın Diyor-Elma Sirkesi Zayıflama Kürü

Ahmet Maranki Elma Sirkesi ile Zayıflayın Diyor-Elma Sirkesi Zayıflama Kürü

Elma Sirkesi Ahmet Maranki

Elma Sirkesi Ahmet Maranki

Zayıflamak için Prof Dr.Ahmet Maranki elma sirkesi kürünü tavsiye ediyor. Prof. Dr. Ahmet Maranki tarafından her platformda dile getirilen elma sirkesi ile zayıflama, özellikle doğal ve bitkisel yollardan zayıflama ve kilo vermek isteyen kişilere imkan tanıyor. Fazla kiloları yakmak ve de mevcut kilonuzu korumak için elma sirkesi formülü gerçekten çok işe yarıyor. Elma sirkesi sadece zayıflamak için değil, cilde saça, sağlığa faydaları ile de kullanılmaktadır. Elma sirkesi yorumları incelenirse neredeyse her 10 kişiden 9 unun elma sirkesi ile zayıfladım dediğini görebilirsiniz.

Elma Sirkesi ile Zayıflama Formülü Nasıl Hazırlanır ve Gerekli Malzemeler Nelerdir ?

-200 ml su

-2 çorba kaşığı doğal elma sirkesi

– 1 tatlı kaşığı bal ( bal illa ki zorunlu değildir. Ancak elma sirkesinin ekşi tadı nedeniyle tadını iyileştirmek için kullanılabilir.) 45 santigrat derece ılık ve hatta hafifçe sıcak su ile elma sirkesi, ve bal katılarak karışım yapılıyor.

Elma Sirkesi ne zaman içilmelidir-Elma sirkesi zayıflama kürünün yapılışı:

Bu zayıflatan içeceği, her gece uykudan 1 saat önce çay içer gibi ağır ağır yudumlayarak içmelisiniz. Sabah kahvaltısından önce aç karnına yine 1 bardak elma sirkesi, bal su karışımı tüketilecek. Yani günde 2 kez elma sirkesi ile zayıflama kürü yapmış oluyoruz.

Add Comment