Ahmet maranki kozmik beden temizliği

Prof. Dr Ahmet MARANKİ tarafından bedenin arınması için yapılan bir tür detoksifikasyon çalışması olan Kozmik Beden temizliği ile vücudunuzda yıl boyunca biriken, toksinleri, negatif elektrik ve zararlı mikropların temizlenmesine yardımcı olacaksınız.

Kozmik beden temizliği

Ahmet Maranki

Kozmik Beden Temizliği Nedir?

Vücudumuzun sürekli faaliyette bulunması neticesinde bir takım arızalar ve toksifikasyon adını verdiğimiz beden faaliyeti artıkları oluşabilmektedir. Şayet bu tksinler çok aşırı oranlarda ise vücut bunu normal metabolizma faaliyetleri ile dışarı atamamakta ve vücutta biriken bu zehir etkili maddeler ise değişik hastalıklara yakalanmamıza neden olmaktadır. Bu hastalık türleri arasında değişik kanser türleri, hepatit B. hepatit C, ülser, mide reflüsü, ince bağırsak hastalıkları, kalın bağırsak hastalıkları, hemoroit basur, safra kesesi taş ve kumları gibi değişik rahatsızlıklar mevcuttur. Kozmik beden temizliği süreci sonunda saydığımız rahatsızlıkları tedavi edici bir kazanım elde edeceksiniz.

Anlaşıldığı gibi Ahmet Maranki nin kozmik beden temizliği çalışması daha çok sindirim sistemini temizleme gayretidir. Bahar aylarında (ilk ve son bahar) 2 kez uygulanan bu detoks kürleri, son zamanlarda detoks kapları şeklinde uygulanmaya başlanmıştır. Misal olarak bu sıralar Mart, Nisan, Mayıs aylarının sonunda 3 adet kozmik beden temizliği kampı düzenleniyor. Dileyen kişiler her şey dahil bu turlara katılarak 7 gün boyunca kozmik arınma süreci yaşayacaklar.

Kozmik beden temizliği için öncelikle yeme ve içmemize dikkat etmek gerekiyor. Sabah Öğle ve Akşam öğünlerinde sindirim sistemini temizleyecek ve vücudu rahatlatacak bitkisel gıdalar ağırlıkla kullanılıyor.

Misal olarak Sabah öğününde Lahana, havuç, yeşil elma ve kırmızı pancarve şayet mevsiminde iseniz ıspanak, maydanoz gibi sebzeleri ve meyveleri herhangi bir işleme sokmadan çiğ olarak katı meyve sıkacağında suları sıkılarak her sabah içiliyor. 2 bardak içilmesi gereken bu sebze suyu karışımının içerisinde 400 ml ye 1 tatlı kaşığı ile zeytinyağı dökülüyor. Ağır ağır ve sindirilerek tüketilmesi önerilen bu sebze kürünü içtikten sonra vücudunuz sindirim sistemini arındırma çalışmasına başlayacaktır.

Bu sebze sularında zeytinyağı kullanılmasının nedeni ise A,D,E,K türü yağda eriyen vitaminleri zeytinyağına geçirerek sindirilmesini sağlamaktır. Sebzelerde yağ kullanılmasının vitaminlerinden faydalanma manasında önemli bir etkisi vardır.

Öğlen :mevsiminde olan sebzeler 5 dakika kadar hafif haşlanarak tüketilecek suları da içilecek.

Akşam: salata ve sebze çorbası dışında başka bir şey yenilmeyecektir…

son gece ise akşam yemeği yerine 1 su bardağı limon suyu ve 1 su bardağı zeytin yağı yudumlanarak içilecek bununla birlikte burundan nefes almaya özen gösterilecek ki zeytinyağı vücutta gezinip bedeni temizlesin. sabah kalkınca da lavman yapılarak kür tamamlanır.

Kür boyunca tüketmemeniz gereken yiyecekler

Hayvansal gıdalar et süt yumurta, peynir, ekmek, konsantre gıdalar, şeker ve şekerli ürünler tüketilmeyecek, kolalı içecekler, kahve ve siyah çay da tüketilmeyecekler arasında…

8 gün Lavman yaparak bedeni temizliyoruz

Ahmet Maranki Lavman kürü ile kozmik beden temizliği yapılığı -nasıl yapılır

Add Comment