Ahmet Maranki Kürleri

Eğer sorunlarınıza çare bulamıyorsanız birde Ahmet Maranki’nin formüllerini ve ürünlerini deneyin.Bel ağrıları için şifalı bitkiler, karın ve bacaklarda meydana gelen çatlaklarınız için kürler ve son zamanların en popüler Kür’lerinden birisi olan Maydonoz kürü ve diyet önerileri ile Ahmet Maranki’nin yazılarını okuyabilirsiniz

Ahmet Maranki Zayıflama Tableti

Kilolarınızla baş edemiyorsanız bir türlü diyet yapamıyorsanız Prof. Dr.Ahmet Maranki sizler için kilo vermenizi kolaylaştıracak tapletler üretti üstelik tamamen bitkisel.
Kozmik zayıflama tableti satışa sunuldu.Artık kilolarınızı kontrol altında tutabilecek,düzenli kullanımla, ayda 3 ila 6kilo verebileceksiniz diyen Maranki ürünün içinde bulunan bitkileri sıraladı,

Cosmicc bitkisel karışım tabletinin içindeki bitkiler

Funda yaprağı,
Kiraz sapı,
Kekik,
Rezene,
Gibi zayıflatıcı ve yağ yakıcı etkisi klinik deneylerle kanıtlanmış bitkilerin içinde yer aldığı bu tableti denemenizdde fayda var.
Kullanımı: Sabah 2 tablet, öğlen 2 tablet,akşam 2 tablet aç karnına bol suyla içilmelidir.

AHMET MARANKİ BEL AĞRILARI VE BEL FITIĞI İÇİN ŞİFALI YAĞLAR

Prof.Dr Ahmet Maranki, Bel fıtığı,bel ağrıları, olanların ağrılarını azaltacak şifalı yağların olduğunu açıkladı.
Bel fıtığı ve Bel ağrılarına şifa veren yağlar:Hardal yağı veya zeytin yağını hafif ısıtın. bel bölgesinde bulunan belli noktalara ısıttığınız yağları masaj yaparak sürün ve belinizin ısınmasını sağlayın daha sonra streç filmle sarın ve sabaha kadar bekletin. Sabah kalktığınızda bir yumuşama fark edeceksiniz.20 Gün uygulayın ağrılarınızın iyileştiğini göreceksiniz.

Ahmet Maranki – Karın Ve Bacaklarda Meydana Gelen Çatlaklara Kür

Ülkemizde batı ve güneybatı anadoluda yetiştirilir. Tohumları kullanılır, tohumlarından yüzde elli oranında yağ çıkar. Tohumlarının kabukları çıkarıldıktan sonra ezilmesi ile tahin elde edilir, en çok tohumları ve tohumlarından elde edilen yağı kullanılır.

Hangi hastalıklarda kullanılırdı: Kabukları çıkarılmış tohumu ezildikten sonra cam kavanoza konur ağzı iyice kapatılır kapalı yerlerde saklanır,günde bir tatlı kaşığı tok karnına yenilebilir. Zayıf mide, kabızlık, iktidarsızlık, nefes darlığı, bronşit, karaciğer rahatsızlıkları, böbreklerdeki taş, kum.

Susam yağı:Susam tohumları bir kavanoza doldurulur,üzerine ham ayçiçek yağı veya zeytinyağı doldurulurgüneşte iki ay bekletilir sonra süzülür bayanların karın ve bacaklarında meydana gelen çatlaklara sürülürse çok faydalıdır.

Ezilmiş susam tohumları eşit miktarda bal ile karıştırlır,cam kavanozlarda saklanır günde aç karnına sabak ve akşam birer tatlı kaşığı yenilirse kilo aldırır.

Ahmet Maranki Maydanoz Kürü

Prof. Dr. Ahmet Maranki‘nin gençlik iksiri bu kür, Kaciğer hastalıkları, özellikle Hepatit B ve Hepatit C için, Cilt güzelliği için, böbrekleri temizlemek ve fonksiyonlarını dengeliyor, gençlik ve dinçlik sağlıyor.
Maydanoz Kürü Malzemeleri:

* 2 su bardağı su,
* 1 limon,
* 1 tatlı kaşığı bal,
* 15-16 dal maydonoz

Maydanoz Kürü Hazırlanışı:
Maydonozu suyun içinde 3 taşım kaynatın. Suyunu süzün. Hepatit hastalığı için Sadecemaydonoz suyunu, karaciğer ve böbrek temizliği için ise maydonoz suyunun içerisine limon ve bal katarak, sabah akşam 1 er bardak tok karnına için. Kür 21 gün uygulandıktan sonra 1 hafta 10 gün ara verilir. Yeniden tekrarlanır.
Prof. Dr. Ahmet Maranki

Ahmet Maranki ile ilgili Sitemizdeki diğer başlıklar ;

Ahmet ve Elmas Maranki – Şifalı Yemekler Yemekler
Ahmet Maranki – Safran Bitkisi
Ahmet Maranki’den Sibirya Ginsengi
Ahmet maranki kilo verme formülü
Ahmet Maranki – Kozmik bilimin gayesi
AHMET MARANKİDEN DOĞAL ÖNERİLER

NOT: Bu kategorideki yazılar“ Ahmet Maranki ” tarafından hazırlanmış olması nedeniyle yayınlanmaktadır..Diyetvakti.net sitesinde ise sadece alıntı olarak yayınlanmaktadır.Bu yazılar kesinlikle tarafımızdan hazırlanmamıştır.Herhangi bir şikayet ve benzeri durumda yazılar sitemizden kaldırılabilir.Ahmet Marankiye ulaşmak için http://www.maranki.com sitesini ziyaret edebilirsiniz yada info@maranki.com mail adresiyle iletişime geçebilirsiniz

Add Comment