Ahmet Maranki Lavman kürü ile kozmik beden temizliği

Ahmet maranki kozmik beden temizliğinin önemli bir parçası olan Lavman 8 günlük bir sürede aralıksız olarak her gün sabah vakti saat 6 ile 8 civarında uygulanır. Sabahları uyanamayıp lavman yapamayanlar ise bu lavman işlemini akşam 6 – 8 arasında yapmalılar. Lavman yapmanın faydaları çok çeşitlidir. Bir kere vücudun zararlı toksinlerinin en fazla bulunduğu bölge boşaltım sistemi (ince va kalın bağırsaklar ve de anüs -rektum civarı bölgelerdir. Vücudun bu bölgelerinin toksinlerden arındırılmadan sadece meyve ve sebze yemeyle Detoks diyeti yapılması tam manasıyla etkili sonuç vermeyebilir. O nedenle Ahmet Maranki Lavman kürü, bahar detoksu nun önemli bir elemanıdır.

ahmet maranki lavman nasıl yapılır

Ahmet maranki Lavman Kürü tedavisi nasıl uygulanır?

Kaynamış Su ile Lavman detoks Uygulaması :İki buçuk litre su kaynayanatılır. Kaynayan su vücut ısısına gelene kadar bekletilir. İki kaşık limon suyu ve elma sirkesi eklenir.

Öncelikle bu karışımın yarım litresi, sulu lavman setinin torbasına doldurulur. Lavman setinin hortumunun ağzı hafifçe yağlandıktan sonra anüse sokulur.

Lavman setindeki suyun kalın bağırsağa dolması beklenir. Dolduktan sonra minimum 5 dakika su kalın bağırsakta bekletilir.

Erken boşaltım hareket refleksi oluşursa boşaltım yapılır. Daha sonra hazırlanan karışımın iki litresi lavman setine doldurulur ve lavman işlemi için hazırlanılır.

Uygulanışı: Bu aşamada diz üstü durulur ve öne yere doğru eğilinir. Hortum ve anüs yağlanarak veya kremlenerek hazırlanır. Lavman seti, içindeki suyun rahatça kalın bağırsağa akması için 1-1,5 m. yükseğe asılır.

Diz üstü durumda lavman setinin hortumu anüse yerleştirildikten sonra dirseklerin üzerine eğilerek alın yere değecek şekilde baş ve beden öne doğru yatırılır. Lavman setindeki bütün suyun kalın bağırsağa dolması beklenir.

Daha sonra duruş pozisyonu hiç bozulmadan, lavman seti anüsten çıkarılır. Bu işlemden 1 dakika sonra vücut önce sağ tarafa 5 dakika yatırılır. Sonra sırt üstü yatarak bacaklar yukarı doğru kaldırılır ve suyun kalın bağırsağın dibine doğru gitmesi sağlanır. Bu konumda mümkün olduğu kadar durulduktan sonra boşaltım yapılır.

Add Comment