Ahmet Maranki Saç Dökülmesi Bitkisel Çözüm tedavisi

Ahmet Maranki Saç Dökülmesi: Saç dökülmesine bitkisel çözüm olarak, biberiye, hardal, kekik, okaliptus, portakal, nane yağı karışımı ile saç bakımı gibi esansiyel yağlarla yapılan saç bakım kürleri oldukça işe yaramaktadır. Bugün sizlere sunacağımız 2 adet alternatif saç dökülmesi bitkisel tedavi yöntemi ile evde saç dökülmesi ve kelliğe kesin çözüm teşkil edecek sihirli formüllere sahip olacaksınız.

Ahmet Maranki Saç Dökülmesi Bitkisel Çözüm Yöntemi1 :

ahmet maranki saç dökülmesi

Banyoda ve yatakta şayet yoğun saç dökülmesi yaşıyorsanız bu durumda kokusuz sarımsak yağı, Badem Yağı, Avokado Yağı, Çam yağı, Kekik yağı ve Havuç Yağını karıştırarak sanki şampuanla saçlarınızı yıkar gibi masajla ileriden geriye ve sağdan sola ovalamanız gerekmektedir. Bitkisel yağ masajı yapıldıktan sonra esansiyel yağların saç köklerine nüfuz etmesini sağlamak için bir bone veya plastik poşet ile saçlarınız hava almayacak şekilde örtmelisiniz. Bu yöntem ile saç kökleri beslendiği için dökülmek ve ölmek üzere olan saç kökleri canlanmaktadır. Ahmet Maranki imzalı bu saç dökülmesi bitkisel tedavisi ile 15 – 20 günde saç dökülmesi geçici olarak artabilir. Bu durumda endişelenmeyiniz. 90 – 100 günlük bitkisel yağ kürü uygulamasının ardından ise saç kökleri sağlamlaşır ve yeni saçların çıktığına bile şahit olabilirsiniz.

Ahmet Maranki Saç Dökülmesi Bitkisel Çözüm Yöntemi 2 :

Özellikle hanımların mevsim değişikliği, hamilelik, aç kalma ve yetersiz beslenme, stres ve psikolojik baskı gibi durumlarda saçlarında para büyüklüğünde pul pul dökülmeler görülmektedir. Alopesi denilen bu saç dökülmesi türünün arkasında psikolojik nedenler olabildiği gibi saç beslenmesi için gerekli olan Kalsiyum, Potasyum, Demir, Çinko, A, D, E, K gibi yağda eriyen vitaminlerin eksiklikleri de önemli rol oynamaktadır. Şimdi sizlere vereceğim Saç dökülmesi tedavisi için sunulacak bitkisel çözüm yöntemi, yukarıda sayılan saç dökülmesi sorunlarına kesin çözüm sunmak için ideal bir bitkisel yöntemdir.

Ahmet Maranki Saç çıkartıcı kür için gerekli malzemeler:
1 yemek kaşığı bademyağı ve susamyağı karışımı (eşit oranda olacak) Yarım tatlı kaşığı hinyağı, 4 ampül bepanten ve E vitamini ( her birinden 2 şer ampül olacak)

Söz konusu malzemeler ılık yarım litre ılık suya konularak bir güzel karıştırılır. Daha sonra banyonun ardından buhar banyosu olacak şekilde buharlı bir ortamda saça dökülerek 7 -15 dakika kadar masaj ile saç köklerine yedirilir. Saç bakım kürünün sonunda saça biberiye, hardal, kekik, okaliptus, portakal, nane yağı karışımı karışımı bitkisel esansiyel yağ karışımı aşırı olmayacak şekilde dökülerek bir bone ile muhafaza edilir ve hava alması engellenir. Bitkisel kürün ardından saça saç kremi kullanabilirsiniz.

Gece uykusundan önce ise Çamyağı (çam terebentini ile karıştırılmamalıdır ), sarımsak yağı, badem yağı ve ceviz yağını aynı miktarlarda karışım yaparak saça ve saç köklerine emilecek şekilde masaj yapınız bone ile kapama işlemi burada da yapılır. Gece sabaha karşı 4 gibi bone çıkartılır ve saçınız elma sirkesi karıştırılmış ılık su ile durulanır. Ahmet Maranki Saç Dökülmesi kürünün en azından 1 ay uygulanması tavsiye edilmektedir

Add Comment