Ahmet Maranki Şifalı Taşlar faydaları özellikleri-Hasan Kocabaş şifalı taşlar nasıl kullanılır

şifalı taşlar maranki,Ahmet Maranki şifalı taşlar nasıl kullanılır, Ahmet Maranki şifalı taşlar satış, şifalı taşlar ve faydaları, şifalı taşlar ve özellikleri, şifalı taşların faydaları, şifalı taşların kullanımı, şifalı taşların özellikleri, şifalı taşlarla sağlıklı yaşam,

Şifalı taşlar ile sağlıklı yaşam neredeyse insanlık tarihi kadar eski bir doğal tedavi, hastalıklara çözüm ve aynı zamanda zayıflama yöntemidir. Bazı taşların yaydığı titreşimlerin ve elektromanyetik frekansların beden enerjimize doğrudan etkileri olduğunu artık bugün modern tıp ta kabul etmektedir. Ancak zayıflatan şifalı taşlar son dönemlerde artık zayıflama amacıyla kullanıldığını da görmekteyiz. Kozmik bilim uzmanı Ahmet MARANKİ, ve Hasan KOCABAŞ, şifalı taşlar nasıl kullanılır, kullanımı, özellikleri ve faydaarı nelerdir sorularına cevap vererek şifalı taşlar ile zayıflama ve sağlıklı yaşam konusunda bizleri bilinçlendiriyor. Makalenin sonunda Ahmet Maranki ile şifalı taşlarla zayıflama konusunda yapılmış bir video söyleşi ekledik. Dileyen okurlar bu kaynaktan da faydalanabilirler. Hasan Kocabaş taşların hangi hastalıklara iyi geldiğini açıklıyor
Azurit Taşı faydaları özellikleri nelerdir : Duygularınızı rahatlıkla ifade etmenize yardım eder. Yorulan gözlere çok iyi gelir. Kişiyi konuşkan yapar ve merkezde tutar.

Fluorit Taşı faydaları özellikleri nelerdir: Düşünceleri netleştirir, zihni dinlendirir. Rahtsızlık veren mantıksız düşüncelere iyi gelir. Projelerin gerçekleştirilmesi için destek verir.
Turkuaz Taşı faydaları özellikleri nelerdir: Barışın ve ahengin taşıdır. Taşıyan kişilerin şifa yeteneklerini arttırır. Bağışıklık sistemine iyi gelir. İletişimleri kolaylaştırıcı etkisi vardır. Etkili konuşmaya ve şarkı söylemeye yardım eder.

Malakit Taşı ile faydaları özellikleri nelerdir: Kişiye güçlü olduğu duygusu verir. Fiziksel acılardan kurtulmak için kullanılır. Neşe ve canlılık veren etkisi vardır.
Sitrin Taşı faydaları özellikleri nelerdir:Tedavi edici enerjinin meydana çıkmasını sağlıyor.Kendine güveni güçlendiriyor.Böbrek, kolon, ciğerler, mide, bağırsak, dalak, hazım organları, sindirim ve kalp için yararlı olduğu ifade ediliyor.Enerji vermek ve canlandırmak için kullanılıyor.Diyabete karşı etkili olmasıyla tanınıyor.
Lapis Lazuri faydaları özellikleri nelerdir: Zihinsel açıklık ve berraklık veren bir taş olarak biliniyor.Hafızayı güçlendiren ve kişiye güven veren etkisi olduğu söyleniyor.İletişim yeteneğini güçlendirmede ve sosyal fobik durumlarda etkili.İskeleti kuvvetlendiriyor, tiroid bezlerini hareket geçiriyor ve tansiyonu dengeliyor.Göktaşı olarak bilinen bu taş, depresyon ve başa çıkılamayan üzüntüler için kullanılıyor.
Kırmızı Lal faydaları özellikleri nelerdir: Boğaz bölgesine yakın taşınması öneriliyor.Uygulayanlara göre, bağışıklık sistemini ve ileri yaşlarda cinsel fonksiyonları güçlendiriyor ve yaşam enerjisi veriyor.İnsana zindelik veren ve enerji gücümüzü etkileyen bir taş.Kadınlardaki regl düzensizliklerine ve sorunlarına iyi geliyor.Kanı temizleyip kan dolaşımını hızlandırıyor.biliniyor.Adalet, cesaret ve mütevazılık verdiğine inanılıyor. Yeşim Taşı faydaları özellikleri nelerdir: Bolluğun sembolu olan yeşim taşının, safra kesesi ve böbrek rahatsızlıklarına iyi geldiği söyleniyor.Korku ve endişe duygularına iyi geldiği söyleniyor.Toksin maddelerinin vücuttan atılmasını sağlıyor.Denge ve şifa verici etkileri Aquamarine Taşı faydaları özellikleri nelerdir: Sinirleri yatıştırıyor ve kişiye içsel rahatlık veriyor.Neşe, huzur ve aşk duyguları veriyor.Akciğerlere ve solunum yollarına çok iyi geldiği biliniyor.İlham veren ve hafızayı güçlendiren etkileri de olduğu söyleniyor .
Sodalit Taşı faydaları özellikleri nelerdir: İçeriğinde soda ve kalsiyum var.Hücre, damarlar ve organizmayı etkiliyor.Hormonların düzenlediği, lenf aktivasyonu ile bağışıklık sistemini güçlendirdiği belirtiliyor.Kan basıncını düşürdüğü, kalbi ve zihinsel aktiviteleri desteklediği söyleniyor.Sezgileri artırıcı ve ilham verici etkisi var.Nazardan, negatif düşüncelerden koruduğuna inanılıyor.Sakinleştirici etkili bir taş ve baş ağrılarına iyi geliyor.
Kaplan Gözü Taşı faydaları özellikleri nelerdir:
Sindirim sistemine çok iyi gelen bir taş.Aynı zamanda, sinirsel olarak oluşmuş, ağrıları azaltıp sinirleri yatıştırıyor:dalak , pankreas ve kolon için
faydalı olduğu söyleniyor.Kişinin bağımlılık duygularını azaltıyor.
Obsidyen Taşı faydaları özellikleri nelerdir :
Volkanik cam, olumsuz enerjiyi emiyor.Terapi gücü yüksek olduğu için vücut masajlarında kullanılıyor.Depresyona ve karamsarlığa iyi geliyor.Kaygıyı azaltrak bilinçaltındaki negatif duyguları temizliyor.Stresi azalttığı ve bağırsaklara iyi geldiği de biliniyor.
Pembe Kuvars Taşı faydaları özellikleri nelerdir:
Negatif enerjilerden koruyucu ve sevgi duygularını artırıcı bir taş.Kullanan insanların çevrelerinde sevgi dolu bir ortam olmasına yardım ediyor.Korkuyu ve öfkeyi azaltarak sakinlik veriyor.Kan dolaşımına iyi gelen bir etkisi olduğu söyleniyor.
Hematit Taşı faydaları özellikleri nelerdir:
Kan dolaşımı düzeninin sağlıklı olmasına yardımcı oluyor.Enerji verici ve canlandırıcı etkisi olduğu söyleniyor.Cesaret veren Hematitin , kararsızlık çekenler için çok faydalı olduğu biliniyor.İskelet sistemi hastalıklarına iyi gelir.
kaynak:hasan kocabaş netten alıntıdır

Add Comment