ahmet maranki soğan kürü nasıl yapılır sivilce faydaları

Ahmet Maranki soğan kürünün faydaları hakkında biraz araştırma yapınca oldukça yararları olduğunu gördüm. Özellikle ahmet maranki soğan kürü, sivilce ve cilt lekeleri için kesin çözüm sunuyor. Şimdi gelelim bu mucize bitkisel kürün yapılışı ve tarifine:

Ahmet Maranki soğan kürü nasıl yapılır

Prof. Dr. Ahmet Maranki sağan suyu kürü veya diğer bilinen adı ile soğan iksiri ile hem cilt bakımı hem de zayıflama mümkündür.Bitkisel şifa uzmanı Ahmet Maranki, sağlıklı yoldan doğal yöntemlerle zayıflamak isteyenler için soğan kürü denemelerini tavsiye etmektedir. Ahmet Maranki Soğan Kürü, özellikle fazla kilolu obez hastalara ve diyabetlilere şifa dağıtan türden bir bitkisel kürdür.

Ahmet Maranki soğan tarifi nasıldır?

Gerekli malzemeler:
1 baş soğan (püskülü ve kabuğu soyulmayacak)
1 litre sirkeli su ( 200 gram sirke eklenecek)

soğan kürü ahmet maranki

Soğanı kabuğuyla ve püskülü ile yıkayıp sirkeli suda 3 saat kadar bekletiyoruz. Daha sonra ortalama 1 bardak suda 3 taşım kaynatıyoruz. Söz konusu işlemleri yaparken Soğan kabuğu soyulmamalı ve soğan kökü püskülü kesilmemelidir.

Tadını hoş bulmayanlar içine limon sıkılarak veya bal koyarak da içebilir. Soğan kürü her yaştan insan için uygundur çünkü tamamen doğal bir zayıflama tekniği ile uygulanmaktadır ve Soğan kürünün faydaları nı en üst seviyede açığa çıkarmaktadır. Soğan kürünü sivilceler için uygulamak isterseniz az miktar yoğurt ile karıştırıp sivilce lekeleri ve sorunu olan bölgelere maske şeklinde uygulamanız ve 20 dakika kadar kurumasını bekleyerek el ile soymanız gerekecektir.

Add Comment