Ahmet Maranki Soğan Kürü – Soğanın ve Soğan suyunun Faydaları

Ahmet Maranki Soğan Kürü, zayıflama, şeker hastalığı tedavisi için kullanılan bir bitkisel tedavi yöntemidir. Soğan kürü tarifinin aynısı, sayın İbrahim SARAÇOĞLU tarafından tavsiye edilmektedir Soğan suyunun faydaları,  polikistik over tedavisi, adet düzenleyici, Vajinal akıntı, erken menopoz , çikolata kisti, 3 cm. den küçük miyomlar, aşırı tüylenme sorunları, adet düzensizliği ve Yumurtalıklardaki kist problemleri için önerilmektedir. Kısacası Ahmet Maranki Soğan suyu iksiri,  değişik hastalıklara iyi gelen ve aynı zamanda etkili zayıflama sağlayan ideal bir bitkisel çözüm kürüdür.

Prof. Dr. Ahmet Maranki soğan kürü ( Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu kuru soğan kürü) yapılışı nasıldır?

soğan suyu kürü

Soğan kürünü uygulamak için elimizde beyaz kuru soğan olması yeterlidir. Soğanı bütün halde, kabuğunu soymaksızın ve kökleri, saçakları alınmadan bir güzel yıkayarak toprağının ve kirlerinin dökülmesini sağlıyoruz. Ardından elma sirkesi veya üzüm sirkesi katılmış ılık suda 1 saat kadar bekletiyoruz. Sonra da 15 dakika kadar 200 ml su içerisinde kaynatmadan evvel Soğanımızı kabuğuyla ve kökleriyle yıkayıp sirkeli suda belli bir süre bekletiyoruz. Daha sonra ortalama 1 bardak suda 3 taşım kaynatıyoruz. Soğan suyu iksirini bu şekilde hazırlamış oluyoruz. Kaynama süresince soğan içerisinde bulunan faydalı maddeler kaynar suya geçiyor. Bu suyu içeceğiz. Şayet soğan suyu tadı acımsı gelirse içerisine 2 yemek kaşığı limon suyu atmakta hiç bir sakınca yoktur. Kan şekerini ve kandaki kolesterol düzeyini dengeleyen soğan suyu kürü, şifalı bir bitkisel çözüm türü olarak aklımızda olmalıdır. ahmet marankinin soğan kürü ve iksiri hem zayıflama hem de polikistik over ve sivilce tedavileri için kullanılan çok yönlü bir bitkisel kürdür. ahmet maranki soğan iksiri ile başarısının arkasında soğan içerisinde yer alan bir takım doğal antibiyotikler ve bitkisel amino asitler olduğunu ifade etmektedir. ahmet maranki soğan suyu ile zayıflama her ne kadar soğan kürü nün en fazla uygulanan yolu olsa da soğan suyunun faydaları ahmet maranki nin de belirttiği gibi çok yönlüdür. Gerek soğan suyunun faydaları gerekse soğanın faydaları nedeniyle bu yazıda gerek ibrahim saraçoğlu, ender saraç gerekse maranki soğan suyu tarifi vermeyi ve soğan kürü ile zayıflama önerileri vermeyi uygun bulduk.

Ahmet Maranki Soğan Suyu kürü zayıflatırmı?

Ahmet Maranki soğan suyu ile zayıflama : Soğanın içerisinde bulunan yağ yakıcı enzimler nedeniyle soğan, metabolizma hızlandıran bitkiler arasında iyi bir bitkisel zayıflama tedavi yöntemidir. Soğan suyunun zararları ve yan etkileri hiç yoktur. Sadece emziren anneler, sütün soğan kokacağını göz önünde bulundurmaları gerekecektir.

Add Comment