Ahmet Maranki Zayıflama Çayı Nasıl Yapılır Tarifi-Mısır Püskülü Çayının Faydaları

Ahmet Maranki Zayıflama Çayı Nasıl Yapılır Tarifi-Mısır Püskülü Çayının Faydaları

Zayıflama sezonunda olduğumuz bu günlerde bir yandan yaz tatilinde nereleri gezeceğimizi kimleri ziyaret edeceğimizi ve hatta ne giyeceğimizi düşünüp tasarlıyoruz. Neyi giymeye niyetlenirsek niyetlenelim elbiselerin, kısa kollu tişörtlerin ve dar bikinilerin mayoların üzerimize oturması için illa ki zayıflamaya ihtiyaç duyuyoruz.  Zayıflamanın kolay yolları olduğu gibi zor hatta sizlere oldukça nahoş gelebilecek yöntemleri de mevcut. Mesela aç kalarak zayıflamak gibi… Zayıflamak için sizlere eğlenceli bir biçimde kilo verme süreci yaşatacak türlü alternatifler de elbette var. Bunlardan bir tanesi de zayıflama çayları oluyor. Ancak biz sizlere herhangi bir zayıflama çayı değil, Sn Ahmet Maranki tavsiyeli bir bitkisel zayıflama çayı tarifi vereceğiz.

Mısır Püskülü Çayı

Bu çay sayesinde hem zahmetsiz bir yoldan kilo verebilecek hem de aç kalmadan bitkisel yolla zayıflama nasıl oluyormuş tecrübe edineceksiniz. Zayıflamak istiyorum diyenlere Prof. Dr. Ahmet Maranki, tarafından önerilen şifa verici zayıflatan bitki çayı nasıl hazırlanır diyorsanız işte size kolayca evde bile hazırlayabileceğiniz zayıflama çayının yapımı, tarifi ve yapılışı.

 

Ahmet Maranki Zayıflama Çayı Tarifi

Zayıflama çayı için gerekli malzemeler:
-30 gram kuru ayrık kökü,
-30 gram kurutulmuş mısır püskülü
-30 gram biralık arpa,
-15-20 adet kurutulmuş kiraz sapı

Hazırlanışı: 1 kilogram suyun içine malzemeleri koyun. 10 dakika kaynatın. Soğumasını bekleyin. Soğuduktan sonra suyunu süzün. Bu zayıflama çayını 1 gün içinde tüketmeniz gerekiyor.

Sabahları kahvaltıdan yarım saat kadar ve gece yatmadan 20 dk kadar önce bu zayıflama çayından birer bardak içiniz. Zayıflama çayı günlük ve taze olmalıdır. Dileyenler içerisine bir çay kaşığı bal ya da limon da koyabilir. Böylece çayın tadı hoş olur.

Ahmet Maranki zayıflama yöntemleri ve hata bitkisel zayıflama yöntemleri arayanlar için daha bir çok zayıflama önerileri sitemizde bulunuyor. Bknz. Ahmet Maranki zayıflama yöntemleri

Add Comment