Ahmet Maranki Zayıflatan Bitkiler-Ahmet Maranki Şifalı Bitkiler İle Kilo Verme Zayıflama

Ahmet Maranki Zayıflatan Bitkiler-Ahmet Maranki Şifalı Bitkiler İle Kilo Verme Zayıflama

Çağın en ölümcül hastalığı olarak Dünya Sağlık Örgütü (WHO) tarafından ilan edilen obezite, gerek tıbbi tedaviler, gerekse egzersiz spor ve sağlıklı beslenme diyetleri gibi zayıflama yöntemleri ile tedavi edilmeye çalışılıyor. Hatta son dönemlerde adını bile söylemekte zorlandığımız kavitasyon, ultrason, lipoliz, liposuction, ultrashape gibi bir çok yüksek teknoloji ürünü bölgesel zayıflama yöntemleri de artık obeziteyi ve bölgesel kiloları tedavi edebildikleri iddiasıya kendilerine müşteri arıyorlar. Diyetvakti.net sitemizde bu yöntemlere de yeri geldiğince yer veriyoruz. Elbette yeteri kadar parası olan kişiler için zahmetsiz yoldan zayıflamak kolay olsa gerek ama bu yöntemlere yeteri kadar para ayıramayan geniş kesimler için daha başka kolay zayıflama yöntemleri mevcut.

Ahmet Maranki Zayıflatan Bitkiler

Bizim bu yazıda inceyeceğimiz ve sizlere tavsiye edeceğimiz zayıflama yolları, böyle teknolojik zayıflama teknikleri yerine aslında bilinen en eski doğal tedavi yöntemi olan bitkilerle tedavi yolu olacak. Sn Ahmet Maranki de belki de en kalıcı ve sağlıklı tedavi olanağı sağlayan bitkisel tıbbın şifa eczanesinden bir hayli yararanan bir isimdir. Ahmet Maranki Zayıflatan Bitkiler hakkında yaptığı ve çok uzun yıllara yayılan emeğinin ürünü olan zayıflatan bitkiler ile şifalı kürleri bizlerle paylaşıyor. Şimdi Sn Ahmet Maranki zayıflamak için hangi bitkisel çözüm kürlerini öneriyor birlikte bakalım.

Günümüzün en büyük problemlerinden biri de fazla kilolardır. Genetik faktörler, hareketsizlik, hatalı beslenme vb. nedenlerle şişmanlık oluşur.

Fazla kiloları bir hastalığa dönüşmeden dengelemek çok önemlidir. Çok hızlı verilen kilolar ve şok programlar genelde sakıncalıdır.

Rastgele hazırlanan zayıflama programları ve diyetler, insanın dengesini bozabilir. Sağlıklı ve bilinçli zayıflama diyetin yanısıra düzenli egzersizi, bilinçli beslenme tekniklerini stres atmayı, masajı ve doğal destekleri içirir. Zayıflamak isteyenler, tuzu az yemeli ve yemek arasında asla su içmemelidir. Ananas hapları, maydanoz tabletleri, mısır püskülü, sinemaki, sarımsak soğan katkılı doğal preperatlar metobolizmanın canlanmasına ve toksin atılımına katkı sağlar.

Yeşil çay ve tabletleri, mısır püskülü, kiraz sapı, sinemaki, rezene incelmede faydalıdır. Ihlamur, papatya ve nane de iştahı da denetler.

Sağlıklı zayıflama programlarında, günde en az 1,5-2 litre katkısız sıcak su ve enaz 3-4 fincan şekersiz bitki çayı içmek çok önemlidir. Çok özel durumlar dışında asla ve asla hızlı kilo verilmemelidir. En ideali haftada 1 kilonun verilmesidir.

Ahmet Maranki’den zayıflatan bitkisel formüller:

** 1 litre suya 30 gram ayrık kökü, 30 gram arpa, 30 gram mısır püskülü konur. 30 dakika kaynatılıp soğuduktan sonra süzülür. Günde 3-4 bardak içilir.

** 1 bardak kaynar suya, 8-10 gram, ufalanmış aslan pençesi konur. 10 dakika bekletilip günde 3 bardak içilir.

** 1 bardak kaynar suya, 8-10 gram şahtere otu konur. 10 dakika bekletip günde 3 bardak içilir.

** Günde 2-3 elma yenir.

** 200 gram rezene, 200 gram kimyon, 200 gram melekotu kökü toz haline getirilip karıştırılır. 1 kaşık içilir.

** 1 bardak suya 10 gram yulaf konulur. 10 dakika kaynatılıp günde 2-3 bardak içilir.

** 4 bardak suya bir avuç dolusu ince kıyılmış maydanoz konulur. Hafif ateşte 20-30 dakika kaynatılır. 1 günde tüketilmesi gerekir.

** 5 gram suya bir adet portakal, 3 adet limon doğranıp kaynatılır. 2 kaşık bal konulur. 5 dakika kaynatılıp günde 3-4 bardak içilir.

** 1 litre suya, 30 gram mısır püskülü 30 gram arpa, 30 gram ayrık kökü konur. 10 dakika kaynatılıp soğuduktan sonra süzülür. Balla tatlandırılabilir veya limon sıkılır. 1 günde tüketilmesi gerekir. Bu karışıma 20 gram da kiraz sapı ilave edilebilir.

** Yemeklerden 1 saat önce 100-150 gram çilek yenilir.

** Sabahları aç karnına 100 gram dut yenilir.

Add Comment