AHMET MARANKİDEN KABIZLIK İÇİN ÖNEMLİ AÇIKLAMALAR

Ahmet Maranki, 26 Martta katılmış olduğu Herşey dahil programında kabılık için faydalı bitkiler, şifalı kokular  ve şifalı taşlardan bahsetti. Önce bu şifalı taşların adını verelim. Arkasından da diğer önerilerimize geçelim.
* Şifalı Taşlar : Kabızlık sorunu için kullanılacak şifalı taşlar, Aytaş, Amber ve Sitrindir. Bu taşların reng beyaz olduğundan, vücudun enerjisini ayarlamaya yardımcı olur.
* Şifalı Kokular : Ihlamur,limon,lavanta,kokuları kabızlık için faydalıdır.
* Şifalı bitkiler : İncir ,mürdüm eriği ve kuru kayısı kabızlık için sondere faydalı ve kesin çözümdür. Bu meyveleri Sıcak suyun içinde bekletip, suyunu içer, meyvelerini de yerseniz, 3-4 gün içinde kalın bağırsakları temizleyerek, kabızlık sorununuzu çözer.

NOT: Bu kategorideki yazılar“ Ahmet Maranki ” tarafından hazırlanmış olması nedeniyle yayınlanmaktadır..Diyetvakti.net sitesinde ise sadece alıntı olarak yayınlanmaktadır.Bu yazılar kesinlikle tarafımızdan hazırlanmamıştır.Herhangi bir şikayet ve benzeri durumda yazılar sitemizden kaldırılabilir.Ahmet Marankiye ulaşmak için http://www.maranki.com sitesini ziyaret edebilirsiniz yada info@maranki.com mail adresiyle iletişime geçebilirsiniz

Add Comment