Aşk Kilo Aldırır mı?

Michele L.Fagan

Sağlıklı yemek yemek yiyorsunuz ve egzersiz yapıyorsunuz fakat teksiniz. Vücudunuz sıkı ve seksi. Kasılarak yürüdüğünüz her yerde kendinizi bir tanrıça gibi hissediyorsunuz. Ardından aradığınız özel insanı bulursunuz. İşte bu tüm iplerin koptuğu andır. Bir şişe şarap mum ışığı altında güzel birçok akşam yemeğinde paylaşıldı. Jimnastik salonunu gidip çalışmak yerine, sürekli olarak bay seksi ile zaman harcamaya karar verilir. İlk şişkinlik hafiftir. Sadece basit bir şişkinlik olarak düşünürsünüz. Fakat ardından aniden bir beden yükselirsiniz ve bildiğiniz o seksi kadından çokşiş biri gibi hissetmeye başlarsınız.

Yeni ilişkilerde yiyecekler etrafında döner. Restorantlarda buluşmalar, bol seçenekler kışkırtıcıdır. Belki bir veya iki kadeh şarap içersiniz. Ve tatlıyı unutmayın. Bu yiyeceklere odaklanma masada iletişim kurduğunuz anlamına gelir. Karşınızda oturan adamın mükemmel niteliklerini keşfetmek için orada saatler harcayabilirsiniz. Ve bu buluşmanın başından sonuna kadar, azar azar yersiniz ve yudum yudum birşeyler içersiniz.

Burada durun ve aktivitelerinize tekrar odaklanın. Restoranda bir buluşma planlamak yerine, fiziksel şeyler yapın. Çiftlerin birlikte yapabileceği ve ilişkilerinin gelişmesini sağlayacak birçok aktivite vardır. Oturmak veya yemek yemek yerine, bir yürüyüş yapın. Uzun olmak zorunda değil, hatta sağlıklı bir atıştırma yapmak için duracağınız durağın planını bile çizebilirsiniz. Bisiklet sürme ya ıssız bir yerde ya da sessiz bir yolda, kalorileri yakacak ve size sohbet etmenize izin verektir. Nasıl oynacağınızı bilmenize gerek yoktur; beraberce öğrenebilirsiniz. Tenis ve voleybol, kan akışınızı hızlandıracak iki eğlenceli aktivetidir. Erkek arkadaşınız bunu size bırakıyorsa, dans etmeyi öğrenin. Hangi aktiviteyi yaparsanız yapın önemli olan tekrardan odaklanmaktır. Bütün etkileşimlerinizin yiyecek ve alkol etrafında dönmesine izin vermeyin.

Beraber vücut egzersizi yapmayı düşünün. Fitness merkezine gidin ve çift olarak orada zaman harcayın. Planınızı öncesinde sevgilinizle konuşun.

Add Comment