Avokado Form

Kim derdi ki bir gün hem kilo vereceksiniz hem cildiniz güzelleşecek hem de kalça,göbek,basen bölgelerinizdeki biriken yağlardan kurtulacaksınız.
Avokado-FORM Tabletleri ile bu mucizeye sizde tanık olacaksınız.
Pek çok kişi yazın hâlâ istediği formda olamamaktan şikâyetçi. Zayıflamış olanlar da istediği yerlerden (göbek, bel, basen) incelememekten yakınıyor.
Sizlere 3 haftada, özellikle göbek-bel bölgesinden incelmeyi de sağlayacak özel bir kapsül sunuyoruz. 21. günün sonunda inceldiğinizi göreceksiniz.
Avokado kapsülleri içersindeki Triptofan vücutta serotonin oluşmasında ve hücrelere taşınmasında önemli bir görev alır. Serotonin de iştah hissini azaltır. Özellikle avokado kapsülü içeriğindeki etken maddelerle iştah kapatma konusunda serotonin hormonunu  tetikler ve açlık hissini bastırır.Serotonin hormonu tetiklendiğinde mutluluk hormonunuzda tetiklenir ve her gün kendinizi Paket paket çikolata yemiş gibi hissedersiniz.

Çikolata yerken zayıflayan tek insan siz olursunuz.!
Avokado: avokado orijin olarak Meksika  bitkisidir.. Aztekler, üç özgün cinsinden Meksika’da yetişenine erkek yumurtalığı anlamına gelen ahuacatl demişler. Avokado’nun en çok bilmemiz gereken özelliğinden biri yüzde 30 civarında yağ ile bol miktarda protein içermesi. Böylelikle zengin bir besleyici ve enerji kaynağı.
Avokado kapsüller; Lif, A, C, E vitamini ve bazı B vitaminleri açısından oldukça zengindir. Ayrıca potasyum yüklüdür. Potasyum eksikliği depresyona ve yorgunluğa yol açar.. Kalp için yararlı olan avokado aynı zamanda cildi de besler. Uzmanlar avokadoyu cildin kırışıksız olmasında önemli rol oynayan kolajen’in üretimini sağlayan bir depo olarak değerlendiriyorlar.
İçeriğinde ki bol miktarda ki E vitamini hücrelerinizi dışarıdan gelebilecek zararlara karşı koruyan bir antioksidandır.
E vitamini, kötü kolesterolün (LDL) arter duvarlarına bağlanmasını önler, kalp krizi riskini azaltır. E vitamini ayrıca, kanı incelterek pıhtılaşma olmasını engeller.
Avokado karışım, içindeki bitkilerle, vücuttaki fazla suyu atıcı (diüretik) etkisinin yanı sıra bazı bölgelerdeki ısrarlı yağların da erimesine yardımcı oluyor. Düzenli kullanan kişilerde kısa süre içinde vücudun sindirim sisteminde rahatlamaya yol açmakta ve vücudun yakma mekanizmasını hızlandırıcı bir etki yapmaktadır.Buna bağlı olarak bayanların önemli sorunlarından biri olan selülit i de önemli oranda azaltıcı etki göstermektedir.

YAN ETKİLERİ

Avokado form  kullanmanın faydaları geçmişte olduğundan çok daha önemlidir. Avokado tabletleri, kilo kaybında etkili olacak şekilde zenginleştirilmiştir. Piyasada mevcut sağlık amaçlı kullanılan bitkilerle kıyaslandığında, Avokado’nun etkinliği çok daha fazladır ve bütün dünyadaki bilimsel çevrelerce kabul görmektedir. Unutmayın ki Avokado Form kullanma metodunda diyet yapmazsınız çünkü Avokado  sizin iştahınızı azaltır. Açlık hissetmezsiniz, sizi sağlıklı ve enerjik tutar. Avokado Form  uyarıcı içermez ve yan etkileri yoktur. Hiçbir zararlı yan etkisi şimdiye kadar raporlanmadığı gibi yıllardır Meksika’da besin zincirinin içerisinde yer almaktadır. Bizler dahi evimizde Avokado meyvesi ile salatalar soslar yapmaktayız. En önemlisi kozmetik sektöründe kremlerin ve cilt bakım ürünlerinin en önemli etken maddelerinden biride gene Avokado’ dur.
üzlerce yıldır tüketilmekte ve çeşitli sektörlerde kullanılmakta olan Avokado özünün insan vücudu üzerinde en ufak bir yan etkisi ya da zararı söz konusu değildir. Avokado Form bir ilaç olarak değil bir besin olarak kabul edilmektedir.
Bu meyve  sayesinde rejim ve diyet dünyasında büyük bir devrim yaşanacağı belirtiliyor. İnsanlığı bekleyen şişmanlık ve obezite tehlikesine doğal yoldan çözüm bulunması son derece sevindirici bir durum. Böylece insanlık Avokado Form sayesinde sentetik zayıflatıcılara para harcamaktan ve sağlıklarını kaybederek zayıflamaktan kurtulmuş olacaklar.

Add Comment