Bebek Sahibi Olmak Hamile Kalmak İçin Kürler (Kuru Soğan Kürü)-İbrahim Saraçoğlu

Bebek Sahibi Olmak Hamile Kalmak İçin Kürler (Kuru Soğan Kürü)-İbrahim Saraçoğlu

prof dr İbrahim Saraçoğlu

Bebek sahibi olmak bir çok çiftin hasretle beklediği bir güzelliktir.   Bizler de tüm kalbimizle dua ve temennilerimizle her insanın annelik ve babalık duygusunu tatmasını dileyerek bu hususta elimizden geldikçe ufak yardılarımızla sizlere yardımcı olmaya çalışıyoruz. Çocuk sahibi olabilmek için tıbbın imkanlarından faydalanmak gerekmektedir. Ancak bitkisel tıp yani alternatif tıbbın da çözümlerini denemeden geçmemek lazım. Zira bedenimiz bazı şifalı bitkilerin sözünü iyi dinler. Bu şifalı bitkiler arasında kuru soğanı denemeden geçmek olmaz. İşte bu noktada Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu, kadınlarda yumurtalıklarda yumurta üretimini artırıcı ve bebek sahibi olma ihtimalini artırıcı önemli bir bitkisel kür sunuyor. Bir çok hanımın rahimlerindeki yumurtaların olgunlaşamadan düşmesi nedeniyle hamile kalamadığını ya da yumurtalıklarındaki yumurta sayılarının yetersiz olduğunu biliyoruz. İşte tam bu noktada hamile kalmak için soğan kürü imdadımıza koşuyor. Şimdi Sn. İbrahim Saraçoğlu tarafından değişik televizyon programlarında önerilen ve kadınlarda kısırlığı önleyen, rahimde yumurta sayısını arttıran ve hamile kalmayı kolaylaştıran bir kuru soğan suyu kürü tarifini sizlerle paylaşalım:

Bebek Sahibi Olmak Hamile Kalmak İçin Bitkisel Kür Nasıl Yapılır-Yapılışı ve Tarifi

1 adet orta boy kuru ve beyaz soğanı kabuklarını soyduktan sonra 4 eşit parçaya bölün ve daha evvelden kaynatılmış olan 2 su bardağı kadar su içerisine koyup kapağı kapalı şekilde 5 dakikaya kadar kaynatın. İçerisine herhangi birşey eklemeden öğle ve akşam yemeklerinden evvel 1 bardak için. (soğan yenmeyecek).

Soğan suyu kürünü adet dönemlerinizde de uygulayabilirsiniz. En etkili zaman adet bitiminden 7 gün sonra başlar.

Soğan suyu kürü uyguladıktan sonra ikinci kez adet görmeden 10 önce tekrar 5 veya 7 günlük bir soğan suyu kürü uygulamalısınız.

Yumurta artırıcı soğan kürünün 15 günden fazla sürdürülmesini uzmanlar tavsiye etmiyorlar. Çünkü geriye kalan 15 günde yumurtalıkların dinlenmesi ve bir sonraki yumurtlama dönemi için kendisini hazırlaması gerekmektedir.

Add Comment