Beslenme Hataları

WebMD Özelliği “Good Housekeeping” Magazin tarafından

Bunu her hafta iyi. Ama sonra bir donat snuck … ve sonra başka bir. Yolda hızlı bir şekilde, burada başlangıç geri almak için.

Her diyet o korkunç nokta – Benim için, bu ilk 10 kilo sonra – bir biraz tembellik başlar. Sen, ve kocası ile bir restoran sonradan o gece, bunu aç olduğunuzda size salata sipariş bir Cumartesi öğle atlamak, çorbası, bu entrée ve chardonnay iki gözlük. Ah, sence, I’ve bu üflenir. Ve o zaman gerçekten darbe – yarısı tatlı sepeti örnekleme ile. Kötü haber bakacak önlemek için ölçek ile kimse gidin. Hissediyorum yenik, hatta daha önce bu bilgileri kapalı laçka başlar, bu 10 kilo geri bulunmaktadır. Şimdi tüm tekrar o inatçı kilo için motivasyon toplamak zorunda.

Siz “söyleyebilir miyiz yo-yo diyet”? Bu bir döngü, ama bu kırılmaz değildir. Başarısını doğru ilk adımı nasıl terslikler başa öğrenin. “Ben her zaman ‘hızlı’ başarısız insanların söylemek – fikri sizin hata tanımak için ama bu wallowing kaçınmak,” Holly Wyatt, MD olan Ulusal Kilo Kontrolü Sicil (NWCR) ile’s söyledi. “Sizin için çalıştım herşey ters gidiyor değil bir hata.” İşte, Dr Wyatt ve diğer kilo kaybetme uzman yedi ortak diyet goofs için, hızlı düzeltmeler teklif artı nasıl geleceği slipups önlemek için ipuçları.

“Ben” kahvaltı atlanır

Belki de acele edildi. Belki de bazı kalori kesmek diye düşündüm. Ama şimdi 11, ve 15 saat boyunca hiçbir şey yemedim henüz pm. Çok aç olduğunuzda, edip fırına at şeker çalmak bir ayı pençe satın almaya karar değil kendi coworker, saklamak veya bekleyin yemek kadar sevdiğim Çin restoranı çok yapabilirsiniz domuz dışarı. “Kahvaltı a must,” Dr Wyatt söyledi. “Aksi durumda, gördüğünüz her şeyi yemek isteyen sonuna kadar” dedi. NWCR olan bir yıl veya daha uzun bir süre için en az 30 kilo kapalı tutulması var 78 yüzde katılımcıların her sabah bir yemek var fazla 5000 kişi bulundu parçaları bir anket.

Hızlı Fix

, Bir şeyler yiyin ama abur cubur dayanacak. Sen kalmak uzun varsa, düşük yağlı yoğurt, peynir veya dize meyve var eksiksiz edeceğiz. Bir enerji çubuğunda da bir şeyler yapabilir. Ama bir gücü vardır – bu lif en az 3 gram protein 8 gram ve daha az 250 kalori demektir bulmak emin olun. Two of our favorites: Clif’s Mojo Meyve Somun Bar ve PowerBar Somun Naturals Crunch.

Sonraki Timne

Yap kahvaltı basit. Tekrar bu yemeği atlamak hiç kolay evde yiyor, bir hafta yetmeyecek tutmak için garanti. Birkaç iyi seçer (ayrıca öğlen munchies için ofiste) olarak saklamak için: Tek-(McCann’s Sohbet İrlanda yulaf ezmesi üç şeker ücretsiz çeşitleri – elma ve tarçın, akçaağaç ve kahverengi şeker vardır anlık yulaf ezmesi, tarçın ve rulo hizmet); düşük Düz yoğurt ile karıştırarak yağlı granola, ve (gibi Del Monte hiç şeker ışık meyve tek hizmet kutular) armut parçalar sadece 40 kalori ekledi. Ama genellikle şeker dolu olan sözde kahvaltı barlar, sakının. Olun size dikkatle önce etiketleri okuyun emin satın.

Gün içinde dört saat yiyin. Bunun için açlık bir yemekten sonra dönüş hakkında ne kadar zaman alır’s, Madelyn Fernstrom, Doktora, ağırlığı Yönetim Merkezi University of Pittsburgh Medical Center of direktörü söyledi. Daha varsa mealtimes at zaman kaplamalar, bölümler ve iştah tüm büyük sizin kemiren açlık bastırmak çalışın eğer küçük bir aperatif orta sabah ve öğleden sonra varsa daha az zarar edersiniz.

“Ben çok fazla Dün gece” içti

Most of us masada birkaç Long Island buzlu çay sonra dans yoktur – bunu her şeyi yemek. Niçin? Vücut, bu yüzden bile 500 onların içki, yine hasret olacak gıda sıvı kalori kayıt değildir. Ne zaman Pennsylvania Eyalet Üniversitesi araştırmacıları insanların yemek ile şekerli bir soda, hatta süt) bir ısı içecek meyve suyu (gibi verdi, katılımcılar zaman yiyecek oturup bir daha az yiyecek tüketiyor vermedi. Ve ne yaptın – şimdi tüm alkol kalori, hem de büyük bir yemek kapalı yakmak zorundayız.

Hızlı Fix

Bazı egzersiz alın. Aklını vardiya bir yürüyüş ya da bir bisiklet almak-I geri oyunda yaşıyorum bir devasa aptallık pm ayarladğnz! Dr Wyatt bir hatırlatma: “Eğer ters davranış devam başarısız değil.”

Sonraki Timne

“Asla aç karnına içki,” Timothy Harlan, MD, bir şef-devrik da Food Network’s Pişirme İnce görünür doktor söylüyor. At partiler, deli bir avuç yakala (bunlar tatmin olduğunuzda ve sağlıklı) daha önce seçim bir şarap kadehi kadar. Eğer yemeğe bitti, kadar salata sunulduğunda “yavaş yudum şarap çalıştığınızda,” Dr Harlan ekler. (Ve hayır, bu, ekmek sepeti … şey gelmesi sağlıklı bekleyin bulunanlar için bir mazeret değildir.)

Pace kendinizi. “Kalori, bir Long Island buzlu çay 26 yağ-kızarmış soğan halkaları ve denktir,” Elizabeth Somer, RD, 10 Alışkanlıkları Bir Kadın Diyet Up Bu Mess yazarı diyor. Yani su veya maden suyu içmek emin olun – her ikisi de sıfır kalori – alkollü içkiler arasında. Siz yudum Bazı numaraları akılda tutmak için bir 5-şarap ons cam 125 kalori civarındadır; 12 gram bira yaklaşık 105 kalori olduğunu. A 1.5-alkol ons çekim (Örneğin, İskoç veya buzlu votka) yaklaşık 95 kalori olduğunu. A 3-ons Margarita, yaklaşık 170 kalori. A 2.5-ons Martini, 175 kalori.
“Ben” bir supersize fast-food yemek yedik

Sürücü vurmak-Burger King aracılığıyla bir kez bu tür bir anlaşma olmaz – sorun bir zaman da, sen daha tekrar tarafından salıncak gibi bir bir. Ve o zaman kilo gerçekten servet için başlangıç. 15 yıllık çalışma araştırmacılar tarafından University of Minnesota at yol gösterdi daha haftada iki kez onu az bir hafta geçirdim katılımcıların daha fazla kilo 10 elde eden hızlı yemek daha yedik insanlar. Ayrıca sağlık ramifications vardı: frequenters-ile Sürücü şeker hastalığı daha yüksek bir riski vardı.

Hızlı Fix

Sizin hoşgörü tadında. “Splurges” oldu yapmak Dr Harlan diyor. “Bizim için, bu kadar hızlı yemek, diğerleri için, bir büyük çikolata’s.” Bu numara her lokma odaklanmak için – bu bir tedavi olduğunu, sizin kazandı değil yarın, bu yüzden gerçekten zevk almak için zaman sahip olmak.

Add Comment