Bitki Derman ve Leyla Çabuk Önerileri

Herbalist Leyla Çabuk, bitkileri kullanarak cilt sorunlarına karşı doğal reçeteler hazırlıyor ve İskoçya’da öğrendiği yöntemle bitki karışımlarını zamana karşı dayanıklı hale  getiriyor. Hazırladığı karşımları saç dökülmesi, egzama, sivilce ,mantar,tüylenme,selülit,aşırı kilo ve çatlakları olan bir çok kişilere uygulayan Çabuk ilk uygulamadan sonra farkın hissedilmeye başlandığını belirtiyor.

Bitki Dermanı Tanıyalım

Pelinty’s Bitki Derman bakım setleri;
• Bitkisel bazlıdır, etken maddeleri şifalı bitkilerin özlerinden oluşur.
• Yüzyıllardır uygulanan şifalı formüllerin modern laboratuarlarda geliştirilmesiyle oluşturulmuştur.
• Doğal malzemeler ile üretilir.
• Hijyenik ve dermatolojik olarak test edilmiştir.
Herbalist Leyla Çabuk 50 yıldan fazla bir süredir, İstanbul’daki uygulama merkezinde saç ve cilt problemlerine bitkisel çözümler buluyor. Yıllardır kullanıldığı bu bitkisel karışımlar artık BitkiDerman markasıyla geniş kitlelere ulaşıyor.
Ürünler bitkisel olmalarının yanı sıra, İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Dermatoloji Anabilim Dalı tarafından bilimsel olarak da onaylanmıştır. Ayrıca doğaya ve doğal olana dönüş konusunda bilinç seviyesinin giderek arttığı günümüzde, Bitki Derman ürünleri sizlere sorunlarınızı giderme konusunda doğal çözümler sunuyor.
Çeşitli sebeplerden kaynaklanan saç dökülmelerine ve istenmeyen tüylenmelere Pelinty’s Bitki Derman kısa sürede çare oluyor.
Saç Dökülmesi
Saç dökülmesi aileden kalıtsal olarak geçiyor. Saçlar yeni dökülmeye başlamışsa 3 kez bitki karışımı uygulamak yeterli geliyor. Uygulamada önce derinin dibi dezenfekte ediliyor. Bu işlem yağ, bakteri, mantar hepsini alıyor. Sonra bitki lapası haftada bir uygulanıyor. 30 dakika süre ile saçta kalıyor. Fazla durursa yakmaya başlıyor. Yıkayıp kuruttuktan sonra da ısırgan sürülüyor. Esas saçtaki sorunu gideren de bu. Haftada üç kere ise saç yıkanıyor özel sabun ve şampuan ile. Sabah ve akşam da sarımsak ve kekik sürülüyor sırasıyla. Daha sık yıkanıp uygulama yapılırsa daha da çabuk sonuç alınır.
İstenmeyen Tüylerin Dökülmesi
Bu uygulama tüyleri yok ediyor. Üç ayda yüzde 20 azalıyor ve yüzde 38 inceliyor. Haftada 2-3 kez sürmek yeterli oluyor. Göbek, göğüs, yanak, bel gibi hiç dokunulmamış yerlere tüy bitkisini sulandırıp daha geniş alana yayıp, tüyün dibine daha çok işlemesini sağlamak daha etkili oluyor. Sürdükten sonra kurumasını beklemek gerek. Bacak, kol daha önce alınmışsa mutlaka tekrar alınmalı. Daha sonra uygulama yapılmalı. Büyüme çağındaki çocuklar için de uygulamalar var. Bir ay sürüldüğü taktirde, tüylerinin rengi değişiyor, açılıyor ve azalmaya başlıyor.
Haftada bir de ponza taşı ile peeling yaptıktan sonra da suyunu sürdüğünde bölge ipek gibi oluyor.

Add Comment