Bölgesel zayıflama aletleri

Bölgesel zayıflama aletleri
bölgesel zayıflama yöntemleri içerisinde en doğal yoldan zayıflama sağlayanları, hiç şüphesiz ki bölgesel zayıflama egzersizleri dir. Bu egzersizlerin bir kısmı aletsiz yapılırken bir kısmında ise bölgesel zayıflama aletleri ve ekipmanlarından faydalanılır. Zayıflamanın ne derece zahmetli bir iş olduğunu bilen kişiler, kalıcı yoldan kesin bir biçimde kilo verme ve zayıflama süreci yaşamak için bölgesel zayıflama aletlerinin ne denli önemli olduklarını çok iyi bilirler.

bölgesel zayıflama aletleri

Bölgesel zayıflama aletleri nelerdir sorusuna cevap olarak iki tanım yapılabilir. Bunlardan ilki, klasik mekanik yöntemlerle, kilo verme ve zayıflamaya yarayan, bölgesel yağları eritme hedefine odaklananların kolaylıkla kullanabilecekleri basit aletlerdir. Bu tür mekanik aksama sahip aletleri kısaca sayacak olursak: AB Rocket Mekik ve Zayıflama Aleti, Twist Shape Zayıflama Aleti, Eliptik Bisiklet, Cardio Twister Zayıflama Aleti, AB Circle 360 Zayıflama Aleti, mekik aleti, gibi değişik bölgesel zayıflama aletleri mevcuttur. Bu aletlerin hepsinin ortak özelliği, sadece mekanik yöntemlerle ve kişinin egzersiz yapması neticesinde kilo verme ve zayıflama olanağı sağlamasıdır. Bu aletler haricinde parklarda görebildiğiniz, çok sayıda basit mekanik, zayıflama aletleri de işinize oldukça yarayabilir.

İkinci tür zayıflama aletleri ise, mekanik yöntemlerden ziyade, titreşim, vakum, radyo dalgası, ultrason, elektrik akımı gibi daha sofistike yöntemler kullanılarak hedef bölgesel yağların eritilmesini sağlamaktadır. Bu tür bölgesel zayıflama aletlerine örnek verilecek olursa, kavitasyon cihazı, vibrasyonlu zayıflama kemerleri, ultrashape cihazları, radyofrekans yöntemi, awt yöntemi, power plate, biocell, Eximia kavitasyon, wella shape, Elektroterapi, hypoxi tekniği, lazer liposuction, smart lipo, lipoliz, lipo sellection gibi çok değişik yöntemler barındırıyor. Bölgesel zayıflama yöntemlerinin fiyatları oldukça değişkenlik göstermekle birlikte 500 tl ile 10 bin tl arası oynayabiliyor. Bu fiyat marjı tamamen sizin ne tür bir tedavi istediğiniz, seans uzunluğu ve bulunduğunuz şehir ile alakalı. İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Bursa gibi büyük şehirlerde rekabetten dolayı seans fiyatlarının daha ucuz olduğu söyleniyor.

İster doğal bölgesel zayıflama yöntemleri diyebileceğimiz zayıflama aletlerini seçin isterseniz ikinci türdeki daha teknik yöntemleri seçiniz, kesinlikle diyet, spor ve sağlıklı yaşam dan oluşan üçlemeyi hayatınızda tatbik etmeniz gerekecektir. Zaten sofistike yöntemlerde genelde bölgesel zayıflama diyetleri ile desteklenen bir zayıflama kürü ve programı uygulanmaktadır.

Add Comment