Bölgesel Zayıflama Bandı

Bölgesel zayıflama bantları, zayıflamaya faydaları olan zayıflama ürünleridir. Doğru olarak kullanıldığında bölgesel zayıflama bantları açlığı bastırarak fazla yemek yeme güdüsünün önlenmesine yardımcı olmaktadır. Özellikle sigara tiryakilerinin kullandıkları nikotin bantlarının nikotin gereksiniminin bir kısmını karşılaması gibi zayıflama bantları da vücudun açlık hormonlarını dengeleyerek açlığı bastırmaktadır. Ancak bölgesel zayıflama bandı kullanımı tek başına işe yaramayabilir. Çünkü zayıflama bantlarının etkisi geçicidir.

Zayıflama bandı ile kalıcı zayıflama sağlanmak isteniyorsa beslenme ve diyet alışkanlıklarının da kontrol altına alınması ve kalori alımının sınırlanması gerekebilir.

bölgesel zayıflama bandı

Kısa dönemli bir çözüm olarak bölgesel zayıflama bandı kullanıldığında verilen kilolar geri alınmaktadır. Ancak beslenme alışkanlığını değiştirmeden zayıflama bantları, gerek bölgesel kiloları vermek gerekse vücudun genelinden zayıflamak için çok ta kullanışlı zayıflama aletleri oldukları söylenemez. Ancak doğru beslenme alışkanlığı ile kısa sürede kilo verme gibi fantastik zayıflamaamaçları gütmeden akılcı yollarla kilo verme yolunu seçecekseniz bu durumda diyet bantları pekala işe yarayabilirler.

Bölgesel zayıflama diyet bandının faydaları nelerdir?

Diet Patch Kullanım Şekli

• Zayıflama bandının uygulaması, tek bant şeklindedir.
• Her bölgesel zayıflama bandı, 3 gün kullanılmalıdır. Üç gün sonunda yeni banda geçilmelidir.
• Bölgesel zayıflama bandının uygulama bölgesi olarak, sırtın üst kısmı (kürek kemiği) tavsiye edilir.
• Bölgesel Zayıflama Bandı uyguladığınız bölge, kuru ve temiz olmalıdır.
• Bölgesel zayıflama bandının daha iyi yapışması için; Cildiniz losyon, krem ya da yağlardan arınmış olduğundan emin olunuz.
• Bölgesel zayıflama bandının etkisini artırmak için günde ilave en az 6-8 bardak su içilmelidir.
• Bölgesel zayıflama bandı kullanımı ile birlikte, düşük kalorili diyet yapılması önerilir.
• Kullanımın ilk 3 gününde iştahınızın kontrolünden memnun kalmazsanız, 3 ya da 6 gün için kullanımı 2 banta çıkararak, daha sonra normal dozda yani tek bantla devam ediniz.
• Bölgesel zayıflama bandı olduğu bölgeye yoğun su teması olmadan duş alabilirsiniz.

Add Comment