cinsel gücü artıran bitkiler, cinsel gücü arttıran bitkisel çözümler

cinsel gücü artıran bitkiler, cinsel gücü arttıran bitkisel çözümler

Bitkisel mucizeler sadece hastalıklar, cilt bakımı ve zayıflama için değil, aynı zamanda cinsel gücü artırmak için de kullanılıyor. Bu konuda ABD nin önde gelen üniversitelerinden Plymouth State Üniversitesi ve Maryland Üniversitesi hocaları, binlerce bitkiyi kapsayan bir çalışma ortaya koymuşlar. İşte bu çalışmanın sonuçu olarak ortaya çıkan cinsel gücü artıran şifalı bitkiler, meyveler, sebzeler, besinler, yiyecekler ve gıdalar:

cinsel gücü artıran bitkiler

“Uzun ve Sağlıklı Cinsel Yaşam” adlı çalışma, bireylerin daha mutlu bir yaşam sürmeleri için hazırlandı. Mutlu bir yaşamın temelinde de doğru ve uzun bir cinselliğin yattığı bilinen bir gerçek. Yatak odanızın daha hareketli ve seks hayatınızın daha renkli olması için doğadaki şifalı bitkileri kunllanmanın zamanı geldi.
OLUMLU ETKİ Amerika’da yapılan araştırmalarda, doğadaki cinsel gücü artıran şifalı bitkiler‘in sadece hastalıkları iyileştirmediği ve cinsel konularda bireylere büyük faydası olduğu ortaya çıktı. Bazı bitkiler, erkeklerde hormonlar üzerinde son derece olumlu bir etki yaparak cinsel arzuyu ve gücü zirveye çıkartıyor. İşte uzmanlar tarafından kabul edilen, erkek hormonlarını çalıştıran ve cinsel isteği artıran bitkiler:
ANTEP FISTIĞI: Protein ve bol E vitamini ihtiva eder. Cinsel arzunun uyarılmasını sağlar. Mutlu bir evlilik için, afrodizyak otlardan yararlanmakta fayda var. Bu yönüyle cinsel gücü artırıcı bitkiler arasında antep fıstığı özel bir yere sahiptir.
MAYDONOZ: Beden yorgunluğunu giderir. Erkeklerde cinsel gücü artıran yeşil sebzeler arasındadır.
TARÇIN: Cinsel isteği zirveye çıkartır. Hoş kokusuyla hem ruhu dinlendirir hem de kan dolaşımının hızlanmasına neden olur.
SUSAM: Cinsel isteği artıran tohumlu bitkiler arasındadır. Geceleri yatmadan 3 saat önce 3 çorba kaşığı ezilmiş susamı yiyiniz.
NANE: Cinsel gücü artırmak için  şifalı bitkiler arasında en faydalılarından birisi olduğu biliniyor. Erkekte psikolojik iktidarsızlığı sona erdirir.
KUŞDİLİ: Tüm salgı bezlerini dengeli bir şekilde çalıştırır. Erkeklerde de kadınlarda olduğu gibi cinsel iktidarsızlığı giderir.
KİŞNİŞ: Erkeklerde cinsel arzuyu artırır. Günde bir kahve kaşığı kullanılır. Sinir sistemine de çok yararlıdır. Et yemeklerine veya yemeklerde soslara konur. Bir bardak sıcak suya yarım kahve kaşığı kişniş karıştırılıp, yemekten sonra içilebilir.
KEKİK: Vücudun savunma direncini ve cinsel gücü artırır.
ZENCEFİL: Tüm vücudu uyararak, bedeni ve zihni çalışma gücünü artırır. Erkeklerde ise cinsel gücü ve isteği artırır.
VANİLYA: Çeşitli sebeplerle (ruhi ve bedeni zayıflık) erkeklerde görülen cinsel iktidarsızlığı giderir ve onlara cinsel güç kazandırır.
SİVRİ BİBER: Bol miktarda C ve P vitamini içerir. Erkeklerde cinsel isteği çoğalttığı bilinir.
KIRMIZI BİBER: Cinsel isteği artırır. Ancak damar sertliği, üre ve tansiyonu olanlar yememeli.
KEREVİZ: Çeşitli iç salgı bezlerine tesir eder ve onların faaliyetlerini artırır. Erkeklerde cinsel faaliyeti çok arttırarak vakitsiz iktidarsızlığı önler. Özellikle 30’lu yaşlarda mutlaka yiyin.
HARDAL: Cinsel isteği artıran bitkiler arasındadır. Cinsel gücü artıran şifalı bitkisel etkisinin yanında sinirleri kuvvetlendirir. Ancak midesi hassas olanlar, karaciğer, damar sertliği ve tansiyonu olanlar kullanmamalıdır veya çok az almalıdır.
AYÇİÇEĞİ: Bol protein ihtiva eder, içeriğinde fazla miktarda E vitamini vardır. İktidarsızlığa bitkisel çözüm olur. Kalp ve sinir hastalıklarını önler. Cinsel arzuyu artırır.

Add Comment