Detoks Diyeti

Detoks diyeti ile %100 kesin sonuç alabileceksiniz …Obez olan aşırı kilolu kişiler için bu yöntem ayda 2 kez uygulanmalı, diğer normal kiloda diyet uygulamayak isteyenler ise ayda 1 kez detoks diyetini uygulayabilir. Çok dikkat etmelisiniz ayda sadece 1 ya da 2 kez her kişinin kilosuna göre uygulanır bunu unutmayınız. Toplam 2 günlük bir küdür. Sadece yağ kilolarında 1.5kg – 2kg verilebilmektedir. Bu yöntem denenip sonuç alınmıştır.

Detoks Diyeti

Detoks Diyeti

Detoks diyeti yapılışı ;

İlk olarak 1. ve 2. günü beslenme ayın beslenmesi olarak ayırın. Sabahleyin saat 10:00’da kahvaltı : 1 dilim ekmek – 1 adet yumurda – biraz beyaz beynir – domates – salatalık – yeşillik

2 saat ara verilerek son olarak saat 22:00’da 2 Litre yağsız olacak bir ayran yapıp içiniz, 2 adet salatalık rendeleyerek yemelisiniz, 4 yemek kaşığı haşlanmış bulgur ile 4 yemek kaşığı haşlanan nohut, 4 yemek kaşığı mercimek çorması isteklere göre baharatlı olarak 2şer saat aralıklar ile bir çorba kasesi içilmelidir. Bu diyette çay su gibi içecekler sınır bir şekilde içilebilir herhangi bir sorun yok. Fakat kafeinli, şekerli ve asitli içecekler kesinlikle yasaktır.

2.günde ise aynı şekilde beslenmeye devam edilerek detoks diyeti sonrasında yağların çıkacağınız göreceksiniz.

Add Comment