Dr. Ömer Coşkun Formula 21

Dr. Ömer Coşkun fazla kiloları bulunan insanların hızla zayıflayabilmeleri için harika bir zayıflama kapsülü hazırladı. Formula 21 zayıflama kapsülü sayesinde basen, göbek, kalça gibi vücudun çeşitli bölgelerindeki yağlar eritilebilecektir. Diyet yaparak aylarca sadece 5 kilo vermek için vücudunuzu oldukça fazla yorarsınız. Fakat formula 21 kilo vermenin önündeki engelleri kaldırarak geçmişte alınan tüm yağ topluluklarını yakmaktadır. Sabah ve akşam yemeklerinden önce alınan kapsüller vücudu tüm gün boyunca tok tutmaktadır. Vücut tok olduğundan dolayı haliyle iştah kesilecek ve kilo alımı duracaktır. Hem formula 21 zayıflama ürünü kullanıp hem de diyet yapmanızın hiç gereği bulunmuyor. Bu sebebten dolayı siz oturduğunuz yerden sadece günde iki litre su içerek tüm kilolarınızı kısa zaman da vermiş olacaksınız.

Dr. Ömer Coşkun’un içeriğini kendi hazırladığı bu zayıflama kapsülünün içeriğinde kesinlikle kimyasal madde kullanılmamıştır. Aynı zaman da formula 21 içeriği sadece doğal besinlerden oluşmaktadır. Tarım ve köy işleri bakanlığından onay alması da kapsülün hiç bir biçim de zararsız olabileceğini göstermektedir. Öncelikle formula 21 ile hızla zayıflamak istiyorsanız sadece et, yağlı yiyecekler, fastfood, un ve un mamüllerinden uzak durmanızı tavsiye ediyoruz. Gün içerisinde sebzeli yiyecekler tüketerek en hızlı ve kolay bir şekil de zayıflayabilirsiniz. Diyet yapan insanların genelini gözlemlediğiniz de sinir ve stresin hat safhada olduğunu açıkça görebilirsiniz.
Fakat formula 21 zayıflama kapsülü insanların vücudunda sinir ve stresi yok ediyor. Ayrıca kilo verdikten sonra insanlar da enerji kaybı oluşur. Formula 21 kullanıcıları kesinlikle kilo verirken bu tür enerji kayıpları yaşamaz. Çünkü kapsül içeriğinde karbonhidrat olmasından dolayı kullanıcılarına aynı zaman da enerji verir.

Formula 21 Nasıl Kullanılır ?

–                    Sabah, öğle ve akşam yemeklerinden önce iki kapsül alınır.
–                    60 kapsülün 90 günlük kullanımı mevcuttur.

Formula 21 Kimler Kullanamaz ?

–                    Hamile ve emziren tüm bayanlar,
–                    18 yaşından küçük ve 60 yaşından büyükler,
–                    İlaç kullananlar, her hangi bir hastalığı bulunanlar,
–                    Kalp, damar rahatsızlığı bulunanlar formula 21 kullanamazlar.

Add Comment