Elma Krom’la Zayıflama Vakti

Yazı iple çektiğimiz şu günlerde herkesi bir telaş sardı. Zayıflamak ve forma girmek isteyenler birbirinden farklı yöntemlere başvuruyorlar.

Bilinçsiz diyetler, yanlış kozmetik ürünlerle aslında sağlıklarını riske atıyorlar. Kışın alınan kilolar, yağlanan karın bölgesi, artan selülit şikayetleri ile baş etmenin en güzel yöntemi her zamanki gibi sağlıklı beslenme, spor ve bol su tüketimi.

Kilo verme aşamasındaki en zor süreç olan Pazartesi günü başlayan ve Salı günü sona eren diyetler yerine artık kilo vermeye destek olan doğal gıda takviyeleri tercih ediliyor. Hızlı günlük yaşamda spora ve beslenmeye gerekli özeni gösteremeyenlere ise en iyi ve sağlıklı çözümü NuSlank Elma&Krom ürünü sunuyor. NuSlank, PK Benelux lisansı ile Hollanda’da üretilmekte ve Avrupa’da 14 yıldır diyet ürünleri listesinde üst sıralarda yer alıyor. Tamamen doğal olan ve birçok ünlünün de tercih ettiği bu ürün, içeriğinde elma şırası sirkesi ekstraktı, krom, B vitaminleri ve soya lesitin bulunduran bitkisel gıda takviyesi. Yediklerinize dikkat ettiğinizde, bol su içtiğinizde ve biraz da hareket ettiğinizde çok daha iyi sonuçlar elde edebileceğiniz NuSlank Elma&Krom aynı zamanda motive edici bir ürün. Yavaş çalışan metabolizmayı hızlandıran Elma&Krom kısa zamanda sağlıklı kilo vermenize yardım ederken sizi umutsuz ve başarısız diyetlerden kurtaracak.

Elma şırası sirkesi özü ve diğer içeriklerin sıvı ekstrakt özelliği, ürünün kullanım kolaylığı ve vücutta emilimin hızlı olması açısından çok daha sağlıklı ve etkin bir özellik katıyor. Ayrıca tablet yerine balık jelatini ile kaplanmış soft jel formunda hazırlanması, midede kolay emilime yardımcı olur.

Elma&Krom’da bulunan, yağları parçalamaya destek veren elma şırası sirkesi ekstraktına ilave edilen Krom, diyabeti destekleyen, insüline olan ihtiyacı azaltarak tatlıya olan isteği azaltan, karbonhidratlara karşı aşırı iştahı kontrol altına almaya yarayan ve insülinin etkisini aktive ederek, hücrelerin glikoz kullanımını artımaya, yağ dokusunu azaltmaya, kas dokularının daha sağlam ve daha sıkı olmasına yardımcı olan bir maddedir.

B Vitaminleri ve Soya-Lesitin ile de desteklenen Elma&Krom, karbonhidrat ve yağları enerjiye dönüştürerek dinç ve kuvvetli kalmamızı sağlıyor. Ayrıca Lesitinin vücuttaki yağı eritmeyi destek özelliği de kilo vermeye destek oluyor. Diyetlerin en büyük desteği olan B Vitaminlerini de içermesi hem enerji üretimine yardımcı olurken, sinir sistemini de destekleyerek insana kendini keyifli hissetmesini sağlayan serotonin üretimini kolaylaştırdığı için kolay bir kilo verme süreci yaşamayı sağlıyor.

Elma&Krom’u kullanacak bay/bayanlara, 6 ve üzeri fazla kilosu olanlar için sabah kahvaltısından 20 dakika önce 1 adet ve akşam yemeğinden 20 dakika önce 1 adet olmak üzere günde 2 adet kullanmaları tavsiye ediliyor. Düzenli kullanımın yanı sıra, egzersiz ve diyetle destekleyenlerin çok daha iyi sonuçlar elde edip, 1 ay gibi kısa bir sürede istedikleri kiloya ulaşmaları mümkün olabiliyor.

48 adet kapsüllük kutular halinde satılan ve kampanyaları ile de ekstra avantajlar sunan NuSlank Elma&Krom’a seçkin eczanelerden ya da 0 216 330 00 53 no’lu telefonu arayarak ya da www.elmakrom.com.tr adresinden online siparişle sahip olabilirsiniz.

Add Comment