Elma Sirkesi Kullananlar ve Kullanıcı Yorumları

Elma Sirkesi Kullananlar ve Kullanıcı Yorumları

Elma sirkesinin faydalarını öğrenmeden önce nasıl keşfedildiğini bilmek ister misiniz? Binlerce yıl önce mahzende unutulan bir şaraptan tesadüf eseri keşfedilmiştir. Fazla kilolardan ciltteki lekelere, varisli damarlardan saçlara kadar bir çok derde devadır sirke.Elma sirkesinin faydaları amaçla kullanılması için bir tarifi paylaşmakta fayda var.
Bir bardak suya iki tatlı kaşığı elma sirkesi ve 1-2 kaşık bak katıp günde 3 kez kullanabilirsiniz. Fazla kilo problemi için kullanılması amaçlanıyorsa, yemekten önce alınması önerilir.
Elma sirkesini sofranın dışında kullanabileceğiniz alanları sıralamak gerekirse:
-Kepeksiz saçlara kavuşmak istiyorsanız, saçlarınızı yıkadıktan sonra son durulama suyuna elma sirkesi karıştırın. Kepekten arınmış ve pırıl pırıl olduğunu göreceksiniz.
-Akne tedavisi için ise, biraz suyla karıştırdığınız elma sirkesiyle yüzünüzü temizleyip durulamanız yeterli olacaktır.
-Varisli damarlarınız için, elma sirkesine batırdığınız bir bezi sıkın ve varisli bölgeye sarın. Yarım saat beklettikten sonra sargıyı açın ve bacaklarınızı yukarı kaldırarak dinlendirin. Günde iki kez (sabah – akşam) uygulamaya devam ettiğinizde faydasını kısa zamanda göreceksiniz.
-Cildinizdeki lekeler için, bir su bardağı suya 3 çorba kaşığı elma sirkesi ekleyip kaynatın ve ateşi kısın. Başınıza bir örtü örtüp yüzünüzü buhara tutun. Bu işlem bittikten sonra, yarı yarıya sulandırılmış sirkeli suyla yüzünüzü silip temizleyin. Haftada iki kez tekrarlamanız yeterli olacaktır.
Elma Sirkesi ve Tarifi
*Bir bardak su
*Bir tatlı kaşığı elma sirkesi
*Bir tatlı kaşığı çiçek balı
Yukarıda verilen malzemenin hepsini karıştırın ve sabahları aç karnına için. Sürekli kullanıldığında vücudun bağışıklık sistemi güçlenecek ve sizi birçok hastalıktan koruyacaktır. Karışımı enerji kokteyli olarak da düşünmek mümkün. Size canlılık ve güç kazandıracağı gibi, ileriki yaşlarda da sağlıklı kalmanıza yardımcı olacaktır.

Elma sirkesini kullanabileceğiniz alanları kısaca özetlemek gerekirse şunları sıralayabiliriz: Nezle, öksürük, vajinal akıntılar, güneş yanığı, kabızlık, gaz şişkinliği, ergenlik sivilceleri, yüksek kolesterol, hemoroit, soğuk algınlığı ve grip gibi rahatsızlıklarınızda güvenle kullanabileceğiniz elma sirkesinin bilinen hiçbir yan etkisi olmadığı da kanıtlanmış bir gerçektir.
Son olarak, sırada zayıflamak isteyenler için bir formül var.Ahmet Maranki hakkında bilgiler için tıklayın
1 bardak ılık suya, yarım tatlı kaşığı elma sirkesi, bal ve yarım limon suyu karıştırarak sabahları aç karnına içerseniz ayda 4 kilo verebiliyorsunuz. Elma sirkesinin kanıtlanmış gerçeklerinden biridir bu.
Uygun bir rejim ile bu karışımı kullandığınızda kilo vermenize önemli oranda faydası olacaktır.
Elma sirkesinin yanısıra bu aralar revaçta bir ürün olan Acai Berry ürünü hakkında detaylı bilgilere ulaşabileceğiniz Acai Berry Çileği – Acai Berry zayıflama
yazısını okuyarak sizde Acai Berry ürünü hakkında bilgi sahibi olabilir, acai bitkisinin faydalarını öğrenebilirsniz

Add Comment