Ender Saraç Bölgesel Zayıflama için Göbek Eriten Şok Diyet

Ender Saraç tarafından tavsiye edilen bu şok diyet ile hem Bölgesel Zayıflama hem de kalça ve göbek eritmek bir arada mümkün olabiliyor. ABD de ünlü diyetisyenler tarafından yıllar boyu çabalar sonucu geliştirilen şok diyet listesi, özellikle bölgesel kalıcı kilo sorunu olan bay ve bayanların ilgisini çekecek türden.

Şok diyet felsefesinin temelinde ani ve hızlı kilo kaybı fikri yatmaktadır. Bu şok diyet formülünde ise aynı zamanda amacı Hareketsizlik ve yanlış beslenme sonucu vücudun alt tarafında toplanan yağlardan kurtulmak için çok özel bir diyet listesi formül edilmiş. Uygulayacağınız bu şok diyet, her market ve reyonda kolay bir şekilde bulunup tüketilebilecek olan meyve sebze ve besin maddeleri gibi gıdalardan oluşuyor. Şok diyetler gibi bir diyet menüsü kısacası oldukça ekonomik ve besleyici gıdalardan meydana geliyor.

Şok diyet formülünün en fazla etkilediği vücut kısımları, kalça ve basen ve bacak bölgelerindeki kalıcı yağlar ve selülitler geliyor. Özellikle binici pantolonu olarak adlandırılan kalça ve diz kapağı bölgesinde fazla kilo problemi olan kişiler tam 6 hafta içinde etkili çözüme kavuşabiliyorlar. Şok Diyet menüsünün ana yiyecekleri kayısı ve badem müslisi olarak sayılabilmektedir.

ŞOK DİYET FORMÜLÜNDE MÜSLİNİN YAPILIŞI VE HAZIRLANIŞI, MÜSLİ TARİFİ NASIL YAPILIR

müsli diyeti

Hazırlayacağınız müslinin tadı oldukça leziz. İçeriğinde badem ve kurutulmuş meyvalar ve tahıllar kadar pek çok vücudunuza faydalı gıdalar bulunuyor. Ancak hepsi bir araya getirildiğinde kalça bölgenizdeki yağları hızla eritip, sizi forma sokuyor.

MÜSLİ HAZIRLANIŞI:

2 fincan yulaf tanesi, 2 fincan kırılmış fındık, 1 fincan buğday, 1 fincan çekirdeksiz kuru üzüm, 1 fincan ayçiçek tohumu, 1 fincan badem, 1 fincan ince kıyılmış kuru kayısı Malzemeleri karıştırıp, blender’dan geçirin. Cosmotürk’teki habere göre, hazırladığınız karışımı tam 12 porsiyon olacak şekilde eşit parçalara ayırın. Her porsiyonda karışımı bir bardak diyet soğuk süt ilave ederek tüketeceksiniz. Tabii üzerine yarım dilim muz da ekleyebilirsiniz.

ŞOK DİYET LİSTESİ HAFTALIK MENÜSÜ

HER GÜN UYGULANACAK SABAH KAHVALTISI:
Bir porsiyon kase içerisinde hazırlanan müsli, bir su bardağı süt ve yarım adet ince dilimli  muz ile karıştırılır.

Kahvaltı sonrası:
Bir adet yeşil elma

Öğle yemeği:

Bir porsiyon müsli ve yarım muz

ÖĞLEDEN SONRA:
Bir avuç kuru üzüm

Akşam yemeği: Meyveyle birlikte temel gıdalar

YATMADAN ÖNCE:
Bir portakal

 

Meyveler: Elma, kayısı, iki kurutulmuş erik, bir mango

Ana öğünler: öğle ve akşam yemeklerinde tüketilecek yiyecekler aşağıda yer almaktadır.

ŞOK DİYET LİSTESİ 1. GÜN PAZARTESİ:
Bir parça tavuk kanat ya da göğüs ızgara, yeşil salata ve bir meyve

ŞOK DİYET LİSTESİ 2. GÜN SALI:
İki adet yumurtalı omlet, domates ve rendelenmiş havuçla tüketilecek.

ŞOK DİYET LİSTESİ 3. GÜN ÇARŞAMBA:
Bir çay fincanı büyüklüğünde yer tutan spagetti. Bir meyve.

ŞOK DİYET LİSTESİ 4. GÜN PERŞEMBE:
İnce dilimlenmiş bir tavuk göğsü. Haşlanmış havuçla servis yapılacak. Dilerseniz yanına haşlanmış brokoli de alabilirsiniz. Bir meyve.

ŞOK DİYET LİSTESİ 5. GÜN CUMA:
Ton balıklı yeşil salata. Bir adet katı pişmiş yumurta. Bir meyve.

ŞOK DİYET LİSTESİ 6. GÜN CUMARTESİ:
Bir parça hindi göğsü, mısırla karışık yeşil salata. Bir meyve.

ŞOK DİYET LİSTESİ 7. GÜN PAZAR:
3 dilim rosto edilmiş biftek, havuçlu brokoli salatası ve iki adet haşlanmış patates. Bir meyve.

etiketler: şok diyet, şok diyet listeleri, şok diyet listesi, şok diyet programları, şok diyet zararları, şok diyeti, şok diyetin zararları, şok diyetler, şok diyetler ender saraç, şok diyetlerin zararları,

Add Comment