Erken boşalmaya bitkisel çözüm Ahmet Maranki İbrahim Saraçoğlu

Erken boşalmaya bitkisel çözüm Ahmet Maranki – İbrahim Saraçoğlu Erken Boşalma Tedavisi
Erken boşalmaya bitkisel çözümler arıyorsanız bu makaleyi okumadan geçmemelisiniz. Erken boşalma tedavisinde faydalı bitkiler arasında bir çok tropik bitki ve yaprağı mevcut. Ancak ülkemizde bu bitkilere ulaşmak pek mümkün olmadığından dolayı biz sadece karanfil tohumu üzerine yoğunlaşacağız. Erken boşalma tedavisinde etkili ve faydalı bitkisel çözümler denilince aklımıza karanfil gelmelidir. Çİn ve Hindistan da karanfil tedavisi yaklaşık 3000 yıldır erken boşalma tedavisi için kullanılan bir yöntem olarak bilinir. Karanfil tohumu içerisinde bulunan bir takım bitkisel kimyasallar, kan dolaşımını hızlandırmakta ve sinirleri yatıştırıcı teskin edici özellik arz etmektedir. Erken boşalmanın büyük oranda psikolojik nedenleri olduğundan yola çıkarsak, karanfil bitkisi iyi bir teskin edici ve erken boşalma geciktirici bitkidir diyebiliriz.

Karanfil bitkisi erken boşalma tedavisi nasıl uygulanır:

erken boşalıyorum çözüm

Erken boşalıyorum çözüm olarak ne yapmalıyım, hangi doktora gitmeliyim, ilaç tedavisi var mıdır, erken boşalıyorum ne yapabilirim, diyen erkekler ve kadınlar her gün 2 bardak karanfil çayı içmelilerdir. Karanfil çayı erkeklerde cinsel ilişkiden 2 saat önce, kadınlarda ise 1 saat önceden tüketilmelidir. Aşırı miktarda karanfil çayı tüketirseniz bu seferde uykusuzluk hali baş gösterebilir. Bu nedenle karanfil çayını aşırıya kaçmadan tüketmenizde fayda vardır. Bazı bitkisel tedavi kitaplarında karanfil yağı ile cinsel münasebet öncesi penise yapılan masajın da geciktirici özellik taşıdığı söylenir. Bunu da denemekte fayda olduğu kanaatindeyim.

erken boşalan erkeklerin özellikleri arasında cinsel birleşme öncesi panik hali olabildiği için karanfil çayının yatıştırıcı etkisi, heyecanı da engellemek için oldukça faydalı sonuçlar verebilmektedir.

Add Comment