Fitoform Çay ve Kapsül-Fito form Zayıflama Hapı ve Kilo Verme Çayı

Fitoform Çay ve Kapsül-Fito form Zayıflama Hapı ve Kilo Verme Çayı

fitoform çay,fitoform kullananlar,fitoform kullanıcı yorumları,fitoform yan etkileri,fitoform yorumları,fitoform zararları,fitoform zayıflama hapı

Fitoformun özelliklerini ve üreticinin açıklamasını aşağıda okuyabilirsiniz.
İçindekiler : Biberiye ( Rosmorinus Officinalis), Kuşburnu (Rosa Canina), Mürver (Sambucus Nigra), Kiraz Sapı, Mısır Püskülü ( Stylus Maydis) Rezene ( Foeniculum Vulgare), Şahtere (Fumaria Officinalis), Kekik (Thymus vulgare), Papatya (Matricaria Chamomila), Lokman Eczası (SHA Complex)

Kullanım Şekli: Bir form poşetinizi çay fincanınıza koyun. Kaynamış suyu ilave edin. 1-3 dakika demlemeye bırakın. Tam etki için içim süresince süzen poşet fincanda kalmalıdır.

Not: Günde 3 defa bir çay fincanı tüketilmelidir.

Üreticinin açıklaması:
Biliyorum kilo hepimizin ortak problemi. Her ailede bir veya birden fazla kişi kilosundan rahatsız.
Artık bu sorununuza doğal sağlıklı bilimsel bir çözüm var
Fitoform Türkiyede ilk defa doğal yollarla tokluk hissi oluşturan bitkisel karışım çayını sizlerin hizmetine sunuyoruz.Diyet yapmadan size zayıflama imkanı sunan bu karışım aynı zamanda vücut metabolizmasını hızlandıran;sinameki kullanmadan bağırsakları çalıştıran;idrar ve ter yoluyla toksin atılımı sağlayan;kolesterol,diyabet,kalp ve tansiyon hastalarına olumlu etki yapan bitkilerden oluşmaktadır. kısacası bu çayla hem zayıflayın;hem sağlık kazanın.
Unutmayın;mutluluğun yolu sağlıktan,sağlığın yolu doğal yaşamdan geçer.

Bitkisel tedavi Uzmanı
Eczacı Halil KIDIK

Fitoform Kapsül

Form tutmanın ve zayıflamanın en doğal yolu…

Genel Bilgiler

Formda kalmak yalnızca fiziksel değil, ruhsal ve zihinsel sağlığı da içeren genel bir sağlıklı olma halidir. Beslenme ve fiziksel aktivite, formda kalmanın iki temel unsurlarındandır. Modern yaşam biçimi insan sağlığını sürekli olumsuz etkilemektedir.
Yeşil çay, Kuşburnu, Biberiye, Mersin yaprağı, Rezene, Ahududu yaprağı, şahtere otu, Isırgan otu, Buğday kepeği, Ardıç, Altın otu, Papatya ve Civan perçemi doğal bitki bileşimi, sağlıklı ve formda bir yaşam sürdürmenize yardımcı olabilecek gerekli etken maddeleri içermektedir. Bu bitkiler, doğal içeriği ile faydalı pek çok bitkinin drog etkilerinden maksimum düzeyde faydalanmanızı sağlar ve modern yaşam alışkanlığıyla birlikte bünyede meydana gelen hasarların onarılmasına yüksek düzeyde katkıda bulunabilir. Buğday kepeği ve şahtere otu lifli içeriği sayesinde tokluk hissi verir. Böylelikle daha sağlıklı bir beslenme alışkanlığı edinmenize katkıda bulunur. Biberiye, Mersin yaprağı, Rezene bitkilerinin içeriğindeki etken maddeler yanlış, düzensiz beslenme alışkanlıkları ve hareketsizlik sebebiyle vücutta depolanan yağların yakılmasını hızlandırabileceği ve sağlıklı bir biçimde formda kalmanıza yardımcı olabileceği ifade edilmektedir.

Kullanım Önerisi

Günde 2 kez 2’şer kapsül aç karnına alınabilir. Gıda takviyesi olarak kullanılır.

Ambalaj

300mg x 50 kapsül (Bitkisel) Vücudunuzdaki ağırlıklardan kurtularak, hafiflemenin keyfini çıkarın.

Açıklama

* Shiffahome Fitoform Kapsül bir ilaç değildir.
* Gıda destekleyicisi üründür.
* Ürün ile bilgiler, bir hastalığın tedavisi amacıyla yapılmamıştır.

Bu bilgiler, geleneksel kaynaklar ve son dönem bilimsel araştırmalardan derlenerek bilgilendirilmek amacıyla sunulmuştur.

T.C. Tarım ve Köyişleri Bakanlığı’nın 03.05.2005 tarih ve 34-04429-00034-8 sayılı izni ile üretilmiştir.

Add Comment