Garlica Sarımsak Hapı Kullanımı-Sarımsak Hapının Faydaları Yararları Zararları

Garlica Sarımsak Hapı Kullanımı-Sarımsak Hapının Faydaları Yararları Zararları

 

Bir çoğumuz sarımsağın içerdiği uçucu yağ asitleri ve yağ yakıcı bitkisel enzimler sayesinde zayıflamaya yardımcı olacağını bilmiyoruz.  Garlica Sarımsak Zayıflama Hapı içeriğindeki 6 bileşen ile zayıflamaya önemli oranda yardımcı oluyor. Ürün Tarım ve Köyişleri Bakanlığı onayı ile ithal ediliyor. Pek çok insan sarımsağın kokusundan hoşlanmaz. Bu ürün ile ilgili en güzel haber kokusuz oluşu. Ağızda sarımsak kokusu bırakmıyor.
Garlica Sarımsak Zayıflama Hapı yeşil çay ekstresi, mavi yeşil yosun, kuşburnu ekstresi, meyve kabuğu ekstresi, sinameki ve sarımsak yağı içeriyor. Alınan gıdalarda bulunan yağı bloke ederek kana karışmasını engelliyor ve diyet yapmadan zayıflatıyor.

Ülkemizde sarımsağın zayıflatıcı pek bilinen bir şey değildi. Angelina Jolie’nin bir Afrika seyahati sırasında keşfettiği sarımsak katkılı çay ile, doğumdan sonra 3 hafta içerisinde yemek yiyip bebeğini emzirmesine rağmen 11 kilo vermesi sarımsağın kilo vermedeki önemini gündeme oturttu.

Kısa sürede Avrupa’daki yıldızların zayıflama ürünü haline gelen Garlica Sarımsak Zayıflama Hapı resmi sitesinde;
1 kutusu 65 TL
2 kutusu 125 TL
3 kutusu 180 TL fiyatlarla alıcı buluyor.
Hamilelerin ve emziren kadınların kullanmaması öneriliyor. Sabahları kahvaltıdan 20 dakika önce bol su ile alınması tavsiye ediliyor. Bitkisel içerikli olduğundan yan etkisi olmadığı söyleniyor.

Garlica Sarımsak Hapı Yorumları

Aşağıda birkaç kullanıcının yorumlarını paylaşmak istedik. İçlerinde karar vermenize yardımcı olacak yorumlar vardır mutlaka.
Ben Sarımsak hapından çok memnun kaldım.iki kutu kullandım ve 11 kg verdim.Yan etkilerini hissettimedim çünkü çok su içtim ve spor yaptım.
Neslihan ***** eklemiş. | 24 Haziran 2010 Saat 14:59

Bir Aydır Kullanıyorum Çok Memnunum. Bu Süre Zarfında 6 Kilo Verdim. Sarımsak Hapını Almadan Zayıflatıcı Adı Altında Gecen Ürünlerin Zayıflattığına İnanmıyordum Ama Bakanlık Onaylı Ve Bitkisel Olması Sayesinde Almaya Karar Verdim Ve Şimdi Eski Mayolarım Ve Kıyafetlerimi Rahatca Giyiyorum Bu Yaz Benim İçin Harika Gececek:
Emine ********** Eklemiş. | 03 Mayıs 2010 Saat 16:43

mehaba ben Selin..Sarımsak Hapı ile 2 ayda 75 kilodan 61 kiloya düştüm..hakikaten zayıflamak için denemediğim yol kalmamıştı ve sonuçhep başarısızdı.Bunlardan sonra en etkili ve mucizevi sonuca sarımsak hapı ile ulaştım..ve herkese tavsiye ediyorum..İştah kesici özelliği var bol sıvı aldırıyor ama buna değer.Kullanırken spor yapma zamanım olmadı ama olsaydı daha iyi etki ederdi.
Öznur ********** eklemiş. | 19 Haziran 2011 Saat 16:37

Merhaba arkadaşlar bende Sarımsak Hapını17 gündür kullanıyorum şu anda 3,5 kg verdim amacım 5 kilo daha verip eski bikinilerimi giyebilmek bu yaz tatil harika olacak.
Zeynep **** eklemiş. | 09 Haziran 2011 Saat 00:20
Yorumlar alıntıdır.

Add Comment