Herbalife Anlamı

Herbalife , aslında İngilizce bir kelimedir ve Herbal Life kelimesinden meydana gelmiştir. Herb, bitki yada ot anlamına gelir. Herbal bunların bileşeni olarak bitkisel demektir. Life ise yaşam, hayat anlamına gelir. Demek olarak bu kelime bizim tarihler boyunca konuştuğumuz şifalı bitkiler anlamını taşımaktadır. Yabancı ülkelerde farklı şifalı bitkiler kullanılarak diyet yapma, şişmanlamaya, kalp rahatsızlıklarından, prostat hastalığına, cilt hastalıkları, kadın hastalıkları gibi akla gelen birçok hastalık için merhem şeklinde, şurup şeklinde yada tablet olarak preparatlar yapılarak piyasada satışa sunuluyor.

Formunuzu koramak istiyorsunuz? Cilt sağlığı, saçlarınız ve vücudunuz için uygul olacak kişisel bakım ürünlerini arıyorsunuz? Harbalife ürünleri ile kişilere özel kilo kaybo uygulanarak formunuzu daima koruyabilirsiniz. Gıda takviyeleri ile kişisel bakım ürünlerini bir arada tutup yaşama gülen yüzlerle bakabilirsiniz.

Sağlılık yaşam öncelikle kilonuzu dengelemek ile başlar …

Dengeli beslenme, fiziğimizin düzgün bir biçim alması çabalarında önemri rol oynar. Fakat ne yazık ki günlük yaşantıda yoğunlaşan yaşam tarzı ve yaşam trafiğinde her zaman sağlılık yiyecek ve içcekler temin etmemiz mümkün olmuyor. Herbalife kaliteli ürünler yelpazesinde vücudun günlük gereken kalsiyum ve vitaminin temin edebiliyor. Herbalife içindeki benzersiz besin formülasyonu ve yüksek kalitedeki bileşenler sağlıklı yaşamın parçası olarak akıllı beslenmeyi size sunuyor.

Add Comment