Hypoxi Training bölgesel incelme ve Hypoxi terapi zayıflama yöntemi

Hypoxi training bölgesel incelme ve zayıflama yöntemi, tamamen acısız ve ameliyat yarasız bir kalıcı zayıflama sağlamak isteyenlerin imdadına koşan Avustralya patentli bir bölgesel zayıflama aletidir. Bu alet bir kapsül ve kabin e benzemekte ve içerisine konulan kişinin sadece baş kısmını dışarıda bırakmaktadır. Bölgesel zayıflama için hedeflenen karın, göbek, sırt ve bel yağlarını eritmek için daha çok üst kısımlara bir tür vakum etkisi ile masaj tedavisi uygulanmakta ve hasta da bu zaman zarfında kabin içerisinde bulunan egzersiz aletleri ile koşu yada bisiklete sürme egzersizi uygulamaktadır.

HYPOXI TRAINING ACILI BİR BÖLGESEL ZAYIFLAMA YÖNTEMİ MİDİR?

Hypoxi training

Hypoxi training kesinlikle ağrısız ve acısız bir bölgesel incelme yöntemidir. ayrıca liposakşın gibi ameliyat yöntemi de değildir. Vücuda değişken basınç uygulayan vakum şokları verilerek zayıflamak istenen bölgedeki kan dolaşımının artırılması ve metabolizmanın bölgesel olarak hızlandırılması hedeflenmektedir.

Kimler Hypoxi training tedavisi olabilir?

Hypoxi training cihazı yani hypoxi terapi yöntemi ile tedavi olmak için herhangi bir yaş ve kilo aralığı zorunluluğu yoktur. gerek kadın gerekse erkek her yaştan kişi hipoksis eansına girebilir ve fazla bölgesel kilolarından kurtulabilir. Hypoxi seansları, kalça eritme hareketleri, basen eritme hareketleri, baldır eritme hareketleri, göbek eritme hareketleri, simit eritme hareketleri yerine geçen özel bir tedavi metodudur. Hypoxi terapi ile kan dolaşımı canlanır, toplar damarlar ve lenf sistemi aktive edilerek metabolizma hızı bölgesel zayıflama istenen bölgelerde hızlandırılmış olur.

HYPOXİ TRAİNİNG FİTAYLARI NE KADARDIR?

Ülkemizdeki hypoxi (hipoksi) yağ yakma ve bölgesel incelme seans ücretlerini bilmiyorum ama yurt dışında 70 dolar ile 100 dolar aradı bir ücret alınıyor. Seanslar haftada 3 kez 30 dakikalık sürelerle uygulanıyor ve 6 – 10 haftalık bir bölgesel zayıflama kürü sonunda kadınlarda 10 kilo erkeklerde 20 kiloya kadar zayıflama olanağı mümkün olabiliyor. Hypoxi training aletleri ülkemizde henüz pek yaygın değil. Aslında zayıflama merkezleri içerisinde uyanık davrananlar bu aletleri ülkemize ve büyük şehirlere ilk sokanlar gerçekten iyi para kazanma olanağı sağlayacaklar. Hypoxi training cihazları içerisinde bulunan vakum mekanizması çalıştığında kişilerin hareketli olması isteniyor ve koşu bandı benzeri bir alete sahip olan kapsül içerisinde egzersiz yapması gerekiyor. Bunun nedeni değişken vakum uygulamasının etkisini daha fazla göstermesini sağlamak. Bu süreçte bölgesel zayıflama hedeflenen bölgedeki yağlar erimeye başlıyor ve vücuttan dolaşım sistemi vasıtasıyla atılıyor.

Hypoxi training yöntemi ile zayıflama tedavisi zararlı mı, varsa zararları nelerdir

Hypoxi training bölgesel zayıflama yöntemi ve tekniğinin hiç bir zararı yan etkisi yoktur. O konuda içiniz rahat olabilir.

HYPOXİ FAYDALARI VE YARARLARI NELERDİR?

Bir kere en acısız yoldan bölgesel zayıflama sağlayacaksınız ve hiç bir şekilde vücut estetiği ile oynanılmayacak. Ayrıca neşter yarası da olmayan temiz bir bölgesel incelme yöntemi. Sizlere egzersiz yapma alışkanlığı da kazandırıyor. Neticede hypoxi training seansları boyunca en azından haftada 90 dakika egzersiz yapabilme olanağı bulacaksınız. Fİyatı ve ücretleri de uygun olan hypoxi training metodu, oldukça iyi bir bölgesel incelme metodu olarak duruyor. Hypoxi training yapanlar tecrübelerini kullanıcı yorumları olarak paylaşırsalar bu tedaviyi yaptırmak isteyenlere de yol gösterici olmuş olur.

Add Comment