İbrahim Saraçoğlu Boy Uzatma Kürü-Biberiye Çayı Boy Uzatırmı

İbrahim Saraçoğlu Boy Uzatma Kürü-Biberiye Çayı Boy Uzatırmı

Boyumu nasıl uzatabilirim diye içinden geçirenler için prof dr ibrahim saraçoğlu boy uzatma kürü tarifi vereceğiz. Bildiğiniz üzere boy uzamasının % 30 u genetik, % 70 i ise çevre şartları ve beslenme ile yakından ilişkilidir. Bu nedenle özellikle ergenlik ve sonrası dönemde boyumuzu daha fazla uzatabilmek adına boy uzamasına katkıda bulunabilecek ne varsa yapmak gerekmektedir. Bu noktada biberiye çayı kullanılarak yapılan ibrahim saraçoğlu boy uzatma kürü nasıl yapılır merak edenlere bir katkı da biz sunalım. Kim bilir belki vereceğimiz boy uzatıcı bitkisel tedavi kürü sayesinde daha uzun boylu ve genetik boy uzaması potansiyelini sonuna kadar kullanmış olacaksınız.

saba tümer’in programına konuk olan Sn. ibrahim saraçoğlu boy uzatma kürünü açıklamıştı. Bu kürü yapanlar oldukça memnun olmalılar ki sitemize bu kürün ayrıntılı bir tarifi konusunda çok sayıda mail aldık ve boy uzatıcı biberiye çayı kürünü tekrar sizlere hatırlatmayı uygun bulduk.

Boy uzatma kürü ile ortalama yaş dağılımı

Yaş aralığı Ortalama uzama [cm] 21 yaşa kadar
12 – 14 9 – 7
14 – 15 7 – 6
16 – 17 6 – 5
18 – 19 5 – 4
20 – 21 4 – 3
21 – 22 2 – 1

Boy uzatma kürü uygulaması için iki kural vardır.

boy uzatma kürü

boy uzatma kürü

Birinci kural, Torik, palamut, uskumru veya kefal balıklarından birisinden haftada en az 3 kez 200-250 gram buğulama veyahut ızgara olarak yemektir. Torik, palamut, uskumru, kefal balıklarının sırt kısmında bulunan siyah etli kısım boy uzatma için etkili olan kısımdır.

Çocuğunuza 12 yaşına kadar haftada 3 kez 250 gram, bu dört balıktan birisinin özellikle palamut balığının ızgara ya da buğulamasını yaptıktan sonra derisini kaldırıp sırt kısmında bulunan siyah etli kısmını yedirirseniz çocuğunuzun boyunun daha hızlı uzamaya başladığını hayretle göreceksiniz.. 12 yaşından sonra bu kür yeterli olmadığından bitkisel desteğe ihtiyaç duyulmaktadır.

İkinci kural ise, hiç bir yan tesiri olmayan bitkisel bir çayın altı ay müddetle haftada 1 kere demlenip içilmesi gerekiyor. Kız çocukları haftada bir gün melisa çayı, erkek çocuklar ise biberiye çayı içmeliler.

* Boy uzatma kürü kemik gelişimini tamamlayan çocuklarda dahi etkilidir. 6 aylık kürü kullandıktan sonra 1ay ara verip diğer 6 ay tekrar kullanılmalıdır. Sonuç için en az 2 yıl uygulanması gerekmektedir.

Uyarı: Reoccutan adlı antibiyotiği (sivilcelere karşı veya herhangi bir nedenle) kullanan kişilerin tedavi süresi bittikten 4 ay sonra boy uzatma kürünü kullanmaları önemle rica olunur.

Uyarı: Kürden olumlu sonuç alabilmek için balık ve bitki çayının beraber kullanılması gerekmektedir. Önerilen bitkisel çay hormon içermemektedir.
Boy uzatma kürü için bitkisel destek olan bitki çayı Prof. Dr ibrahim saraçoğlu’nun web sitesinden sipariş edilebiliyor

Not: Önerilen besin maddesi ve bitkisel çay hormon içermemektedir.

Boy uzatma kürünün satış fiyatı 250 YTL. olarak belirlenmiş.
Daha geniş bilgi almak ve sipariş vermek için için dilerseniz Prof. Dr ibrahim saraçoğlu’nun http://www.saracoglu.at/ sitesindeki “sipariş” bölümünden sipariş edebilirsiniz

Add Comment