İbrahim Saraçoğlu Zayıflama Kürü-İbrahim Saraçoğlu Bitkisel Zayıflama Kürleri ve Yöntemleri

İbrahim Saraçoğlu Zayıflama Kürü-İbrahim Saraçoğlu Bitkisel Zayıflama Kürleri ve Yöntemleri

İbrahim Saraçoğlu zayıflama kürleri okurlarımız tarafından ilgi ve alaka gören bir konudur. Bizler de sizler için Prof Dr. İbrahim Saraçoğlu zayıflama kürü adı ile tüm bitkisel kilo verme kürlerini sizler için topladık ve yayınladık. Aşağıda sizlerle paylaşacağımız İbrahim Saraçoğlu Zayıflama Kürleri arasında, lahana suyu kürü, maydanoz ve limon kürü, ve dereotu kürü en çok kullanılanlar ve en fazla zayıflama başarısı olanlar olarak dikkat çekiyor.

İbrahim Saraçoğlu Lahana Suyu İle Zayıflama Kürü

maydanoz lahana limon kürü

4-5 yaprak lahanayı 1 litre kadar suya atıyor ve kısık ateşte kaynamanın ardındak 500 e kadar sayarak kaynatıyoruz. Elde edilen lahana suyunu ilk hafta boyunca günde sabah ve akşam 1 bardak olmak üzere aç karnına toplam 2 bardak, ikinci haftada sadece akşamları saat sekiz gibi bir su bardağı, üçüncü hafta 2 günde 1 bardak, üçüncü hafta 3 günde 1 bardak lahana suyu, dördüncü hafta 5 günde 1 bardak lahana suyu, beşinci hafta 7 günde 1 bardak lahana suyu içerek zayıflama kürünü bitiriyoruz. Ardından 6 hafta boyunca küre ara verip yedinci haftada yine günde 1 bardak içilecek şekilde 7 gün daha lahana suyu kürü yapıp kürümüzü bitiriyoruz. Lahana suyu kürü boyunca günde 50 dakika yürüyüş yapmak zorunludur. Lahana kürü sadece zayıflamak için değil kanser, kalp ve damar hastalıkları gibi bir çok hastalığa karşı da korunmak için içilebilir.

İbrahim Saraçoğlu Dereotu İle Zayıflama Kürü

Prof.Dr.İbrahim Saraçoğlu dereotu kürü ile zayıflamayı değişik programlarında anlatmıştı. Dereotu kürü bir tutam taze dereotunun yemeklerden 20 dakika kadar önceden çiğnenmesi ile yapılan bir bitkisel zayıflama kürüdür. Dereotu iştah keser ve aynı zamanda tiroid hormonunu çalıştırır.

Diyet yapanların yemek aralarında da tüketebileceği dereotu sayesinde iştahın yavaş yavaş azalacağını,doygunluk hissini daha çabuk hissedileceğini belirtiyor.

İbrahim Saraçoğlu Maydanoz Sapı Kürü

Maydanoz sapı, yağ yakıcı bir bitkisel zayıflama kürüdür. Yapılışı ise çok basittir. 1-2 tutam maydanozu sapları ile birlikte tam ortasından kırarak blender den geçiriyoruz ve 1 adet limonun suyunu sıkarak blenderden tekrar geçiriyoruz. Maydanoz blender in doğramasının etkisi ile yok olmaya başlayacak ve blender içerisinde yeşil bir su kalacaktır. Bu suya maydanoz sapı suyu diyoruz. Ger gün sabah kahvaltılarından 20 dakika kadar önce 1 bardak maydanoz suyu içerseniz hem gün boyunca yemeye karşı olan iştahınız azalacak hem de metabolizma hızlanarak vücuttaki yağlar yakılacaktır. Maydanoz kürü özellikle karaciğer yağlanması sorunu olanlara iyi geliyor ve 15 gün devam ediliyor. Maydanoz kürü aynı zamansa sivilcelere ve cilt lekelerine de iyi gelmektedir. Ancak maydanozun bir de yan etkisi var. Tansiyon düşürücü etkisi nedeniyle düşük tansiyonlu kişiler ve adet dönemindeki hanımlar maydanoz kürü ile zayıflamaya çalışmasınlar.

Ayrıca Lahana, Maydanoz ve Limon Suyunun bir arada kullanılarak yapılan karma bir İbrahim Saraçoğlu Zayıflama Kürü daha vardır. Bunda da yarım litre klorsuz içme suyu ile 4 adet bütün iri lahana yaprağını 3-4 dakika kaynatıyoruz. Daha sonra yarım demet maydanozu sapları ile birlikte tencereye atıyor ve 3 dakika daha bu şekilde kaynatıyoruz. Tabi karıştırmayı da ihmal etmiyoruz. Ardından ateşi kapatarak 10 dakika kadar soğumaya terk ediyoruz. Ilık kıvama gelince lahana yaprağı ve maydanozu kaşıkla bastırarak suyunu vermesini sağlıyoruz. Bu suyun içerisine içeceğimiz zaman bardağa ilave etmek kaydıyla 2 kaşık limon suyu sıkıyor ve içiyoruz. Günde 3 öğün 1 er bardak içeceğimiz bu bitkisel formül, 20 gün devam edilirse 3 haftada 3-4 kilo zayıflama sağlıyor.

Add Comment