İbrahim Saraçoğlu Dereotu Zayıflama Kürü: İştah Kapatan Bitkiler İle Zayıflama

İbrahim Saraçoğlu Dereotu Zayıflama Kürü: İştah Kapatan Bitkiler İle Zayıflama

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu tarafından kilo vermek için doğal ve bitkisel formül arayanlara bu zayıflama kürünü yapmaları tavsiye ediliyor.

Zayıflama küründe kullanacağımız bitki, dereotu…

Dereotu Dereotunun Faydaları

Her öğünden 10-20 dk. kadar önce bir çorba kaşığı dereotu tüketenlerde yemeğe kadar geçen sürede tokluk hissi oluşuyor. Dereotu bitkisinin lifli yapısı, su ile birleştiğinde midede hacim kaplıyor ve bu da doygunluk hissi veren bir bitkisel etki yapıyor.

İbrahim Saraçoğlu Dereotu kürü özellikle doğal ve bitkisel yollardan zayıflamak istiyorum diyenler için kesinlikle tavsiye edilebilecek bir bitkisel kilo verme kürü olarak dikkat çekiyor. Dereotu zayıflama kürünün bir diğer avantajı ise günde 500 gram tüketilmesi haricinde herhangi bir şart veya diyet menüsü ihtiyacı gerektirmemesi… Açlığı bastıran bitkiler nelerdir diye merak ediyorsanız ilk olarak aklınıza gelmesi gereken bitki veya sebze, dere otu olmalıdır.

Dereotu sadece öğünlerden 15 dakika evvel değil, diyet uygularken açlık hissi duyduğunuz öğün aralarında da tüketilebilen bir atıştırmalıktır. Bu sayede diyeti daha rahat ve başarıyla uygulayabilme imkanı kazanacaksınız.

Add Comment