İkballe şifalı yemekler

İkballe şifalı yemekler programı, Ömer Coşkun’un eşsiz bitkisel tedavi yöntemleriyle birleşen ve gerçekten Türk insanının bitkilerle yeniden tanışmasını sağlamış olan bir programdır. ikballe şifalı yemekler programında sadece şifalı yemek tarifleri değil, aynı zamanda bir çok değişik hastalığa bitkisel çözüm sunan Ömer Coşkun formülleri de yer almaktadır. Özellikle, hanımların merak ettikleri bitkisel cilt bakım kürleri, saç bakımı güzellik sırları, bitkilerle bakım ve zayıflama gibi bitkisel iksirlerle doğal tedavi yolları anlatılmaktadır.

ikballe şifalı bitkiler

İkballe şifalı bitkiler programının ana teması olan şifalı tarifler, şifalı bitkisel kürler ve reçeteler, vücut ve ruh sağlığını gençleştiren formüller, doyurucu, lezzetli ve sağlıklı yemekler İkbal ile Şifalı yemekler programının zenginleştirici unsurları olarak göze çarpıyor. Program sırasında verilen şifalı yemek tarifleri anlık olarak seyircilere gösteriliyor ve birebir pişiriliyor. Yemekler bir yandan hazırlanırken diğer yandan da İkbal Gürpınar hanım efendi konuklarına bitkisel kürler hakkında okuyucu sorularını yansıtıyor. Toplumun bitkisel tedavi olayına bakış açısını değiştiren İkbal ile Şifalı yemekler programında mevsimlere göre sebze ve meyveler ile şifa ve tedavi sırları anlatılıyor. Yeni yayın döneminde de bu programın devam edeceğini sizlere müjdeleyelim.

Ve gelecek yayın döneminde sizin sağlığınızla veya genel olarak bitkisel tedavi yolları ile alakalı olarak cevap beklediğiniz her tür soruları İkbal hanıma sormak istediğinizi bizlere yazın bizler de program ekibine ulaştıralım. ikballe şifalı bitkiler@kanal 7.com.tr
ikballe şifalı bitkiler@kanal 7.com.tr mail gönder
ikballe şifalı bitkiler@kanal 7.com.tr iletişim

Add Comment