ömer coşkun diz ağrıları neden olur ömer coşkun diz ağrısına bitkisel çözüm doğal tedavi yolları, ahmet maranki, ibrahim saraçoğlu

ömer coşkun diz ağrıları neden olur ömer coşkun diz ağrısına bitkisel çözüm doğal tedavi yolları, ahmet maranki, ibrahim saraçoğlu

Diz ağrısı çekenler gerek yaz gerekse kış aylarında şiddetli ağrılardan muzdarip olabilirler. Özellikle hareketsiz bir yaşam tarzı sürdüren kişilerde diz ağrıları oldukça yoğun görülebilmektedir. Diz ağrısı eklemlerde kireçlenme ve hareketsizliğin belirtisidir.  Diz ağrılarına ne iyi gelir sorusunun cevabını bu yazıda bularak diz ağrılarına bitkisel çözüm tedavisi ile ilaç tedavisi benzeri bir etki sağlayabilirsiniz.

Diz Ağrısının Bitkisel Tedavisi için kullanılan şifalı Bitkiler: Kuru Soğan, Katırtırnağı otu, Lahana yaprağı, Sarmısak, Limon gibi kolayca temin edilebilen bitkiler gerekmektedir.

Diz ağrılarına bitkisel çözüm kürünün hazırlanışı: Kuru Soğan iyice doğranarak taze limon suyu ile birlikte havanda dövülür. Limon ile soğan suyu iyice karışmalıdır. Bu şekilde elde edilen karışım, diz ağrısı şikayeti olan bölgelere masaj ile sürülür ve üzeri bir naylon ile sarılarak 2-3 saat bekletilir.

Eklem ve romatizma ağrısına bitkisel çözüm kürü: Taze koparılmış katırtırnağı dalları dövülerek ezilir. Hazırlanan posa merhem kıvamına gelinceye kadar nebati yağ ile karıştırılır. Elde edilen merhemden ağrıyan ma­hale sürülerek sarılır.

Diz ve ayak bileği ağrısına doğal tedavi yolu: İrice bir lahananın taze yaprağı ılık suda haşlanır. Üzerine dövülerek ezilen sarmısak lapası yaydırılır. Hazırlanan bu yakı ağrı­yan dizin üzerine konduktan sonra bezle sarılır.

Bu bitkisel tedavi yolları ile birlikte diz ağrısı için dizlik te kullanabilirsiniz.

Etiketler: diz ağrısı egzersizleri, diz ağrısı kireçlenme, diz ağrısı nasıl geçer, diz ağrısı neden olur, diz ağrısı nedenleri, diz ağrısı sebepleri, diz ağrısına bitkisel çözüm, diz ağrısına ne iyi gelir, diz ağrısının nedenleri, diz ağrıları için dizlik, diz ağrıları neden olur, diz ağrıları nedenleri, diz ağrıları tedavisi, diz ağrılarına bitkisel çözüm, diz ağrılarına ilaç, diz ağrılarına ne iyi gelir, diz ağrılarının nedenleri, diz ağrılarının sebepleri,

Add Comment