Kilo Kaybı

Ne zaman gerçekten kilo kaybetme süreci göz önünde, savaşın Aklını biraz yürüt. “Ben veya tereyağı ile mısır çörek yemek halinde olması daha iyi için beni, margarin veya daha olması jöle olurdu? Ne bu çörek yemek zaten yapıyorum? Çok ısı ve dolu yağ doymuş. Böyle bir domuz yaşıyorum. Bende kesinlikle sıfır irade var. “O yok bu negatif kendi kendine konuşma sessiz için tereyağı ve har vurup harman savurmak jöle üzerine olan çörek yemek olacak merak ediyorum.

Bir diyet daha fazla ihtiyaç duyduğu şey bu negatif öz geçiş için bir yol için düşüncelerini yenerek daha uyumlu, olumlu öz-tablolar. Yapmaya değer birçok şey olduğu gibi, bu uygulamanın biraz gerektirir. Öncelikle, bir negatif beyanı kullanıyorsanız, daha sonra belirlemek ne hakkında düşünce ve son olarak, bir savunma tepkisi veya başa çıkma düşünce ile yerine hatalı olduğunu farkında olmak.

Kadar, yemek yemek ve düşünceleri değiştirmek ve içme Birçok kişinin yeme alışkanlıkları değiştiremezsiniz. “Bozuk” düşünce kütüphanesi ve verimli olanlar ile değiştirilmesi, beslenme alışkanlıkları ile değiştirilebilir. Bir çok kendi kritik düşünce, kendinizi kurtulmak için ancak herhangi bir yerleşmiş alışkanlığı gibi değiştirmek için enerji ve uyanıklık alır. Burada sorun için başka bir düşünce distorsiyonları vardır:

Evet. Gereken tablolarda diğer insanların değerleri hakkında daha fazla değil, olanları kim kilo isteyen kişi tarafından seçildi. Ayrıca, tablolar Diyet tarafından bir girişim gerçekten değer mümin olmadan kendini motive etmek için yansıtmalıdır. Daha ne için çalışıyor belirleyin. “İki herşey kadar yemek ve günlük iyice onlara zevk öpücük.”

Ya hep ya hiç. Mantık bu tür perfectionism için temelidir. Bir ya hep ya hiç bireysel olarak dünya kez siyah veya beyaz. Bu yana gri alanları için herhangi bir ödenek olduğunu, davranış ya mükemmel ya da başarısızlık. “Bütün bu Pizza yeme tarafından diyet mahvettin ettik. Bir diyet kalmak değildir ve ben her zaman şişman olacak. “Belki de sorun, davranış … belki sorun pizza için izin vermemektedir diyet ile kaynaklanabilecek değildir. “Hayatımın geri kalanı için Pizza vazgeçmek için, ne gerek istemiyorum başarısızlık gibi hissediyorum bulunmadan diyetlerine Pizza içeren bir yoludur. Bana bir salata olan deneyelim (yan tarafında) Pizza önce açlık kapatma kenar çekmek için giyinme. ”

İyi Gıda / Kötü Yemekler. Eğer doğruyu söylemek gerekirse, yiyecek yaramazlık yoktur. Yemekler iyi veya kötü. Iken, bazı gıdalar veya daha fazla besin var daha fazla lif-diğerlerinden daha yoğun olan, tüm gıdalar memnun olabilir doğrudur. Nasıl ne yemek yemek renkleri ve düşünmek ne kadar yemek. Bir gıda olarak etiketlenmişse kızartması (gibi), daha sonra pek çok kişi için yemek tabu kötü. Ne zaman bir daha yasaklanmış, patates kızartması, bingeing neden olabilir yemek için succumbs. Bunun yerine daha iyi bir yiyecek dichotomous düşünmeye devam / kötü gıda, geçiş izin vermek için karar vermeden gibi gıdalar yer. Bunun yerine “Ben bu kadar kötü benim için” “Gerçekten kızartması bu küçük bölümü keyif için bu kızartması yedim. Bu gerçekten beni memnun. ”

Vücut distorsiyonları. Nasıl yağ veya ince üzerinde konut yerine sizin vücut, bu son derece yararlı olan bu sizin için ne yapabilirim açısından vücudun görüntülemek için düşünüyorum. Örneğin, zaman aynaya yerine sizin mide üzerinde olmasına rağmen son bebek dokuz yıl önce “” vücudumu kendin söyle hangi “hamile, beş ay görünüyor yakınlaştırma ve” veya “vücudumu hayat verdi bakmak için beni tanır nerede istiyorum ve ben eğlenmek için izin verir. ”

Bu içinde kafanı durdu olamaz devam edilen konuşmalar. Negatif kendine dikkat Ancak, ne yapabilirim bir konuşma ve bu gerçek gerçeği ile ilgili çok az anlamak. Bunu düşünürseniz, kritik sesine daha amacıyla, düşünce başa çıkma yanıt verebilirsiniz. Her ne kadar olumsuz düşünceler tamamen durdu olmayabilir, sizin şefkatli, bakım ses dinlerken tarafından quieted olabilir. Bir yakınlık ve yakın arkadaşı dinlemek aynı şekilde, kendinizi dinleyebilirsiniz. Arkadaş en iyi olmak ve kendi şansını size daha fazla kilo kaybı başarı olur bulunmaktadır.

Add Comment