Lida hakkında herşey

Lida kutusu üzerinde görüldüğü gibi bayan resmi bulunmakta,ve kutu yüzeyi buzlama teknolojisi kullanılarak yapılmış hafif şekilde tırtıklıdır. Kutunun çeşitli yerlerinde küçük Kunming Dali logoları bulunmakla beraber,sağ üst köşede hologram,alt kapağında imal ve son kullanım tarihleri,üst kapağında ise orjinalliğini tanımlayan bilgiler bulunmaktadır.

Lida kapsülleri hakkında detaylı bilgiler.

Lida kapsülleri fotoğrafta’da görüldüğü gibi koyu,ve açık yeşil renklerden oluşur,kapsül üzerinde Kunming Dali logo’su ve fabrika telefon numarası bulunmaktadır.

Lida jelatini hakkında detaylı bilgiler.

Lida kapsüllerini muhafaza eden jelatinin görünümü.

Lida hologram’ı hakkında detaylı bilgiler.

Kutu üzerinde sağ üst köşede bulunan hologramın görüntüsüdür.Kutuyu oynattıkça ışık ile beraber hologramde renk değişimi gözlenmelidir.Lida’nın orjinal olup olmadığınızı anlamak için en büyük kanıt bu hologramdır.

Neden Lida ?
Bu yazımızda yine aslolan bir gerçeği vurgulamak istedik!

Lida’ nın engellenemeyen yükselişini…

Bildiğiniz gibi piyasada çok çeşitli zayıflama ürünleri bulunmakta. Bunların arasında mutlaka işe yarayan ve dürüstçe hazırlanmış ürünler de yeralıyor. Klinik çalışmaları yapılmış, etkileri ve yan etkileri tespit edilmiş başarılı ürünler her zaman piyasada tutunup kendine bir yer edinmeyi başarmıştır.

Amacımız bu başarılı ürünleri kötülemek değil! Bunu yazarak baştan önlemimizi almak istedik ki hiçkimse bize alınmasın, gücenmesin.

Fakat Lida bambaşka bir üründür.

Üretici fima verilerine göre “Slimming Capsule” ismiyle geçen ürünümüz, üretici firmanın diğer tüm ürünlerinin toplamından daha fazla üretilmiş ve satılmış. Bu çok büyük ve önemli bir durumdur. Çünkü üretici firma KMDali’ nin zayıflatıcı etkisiyle bilinen çok ürünü bulunmaktadır ve Lida’ nın tüm bu ürünler arasından sıyrılıp, uzak ara farkla gitmesi tesadüf değildir.

Ürün, şu anda dünyanın hemen hemen her ülkesinde pazarlanmaktadır ve Bitkisel Zayıflama Preparatları arasında insanlar tarafından en çok tercih edilen ürün konumundadır.

Ülkemizde de ürün yaklaşık 3,5 seneden bu yana satılmakta ve aşırı rağbet görmektedir.

Hal böyle olunca ürün hakkında çeşitli spekülasyonlar ortaya atılmış, hatta bilinçli fakat haksız bazı kampanyalar başlatılmıştır.

Daha önce de bahsettiğimiz gibi ürün hakkında çok çeşitli fakat gerçekçi olmayan bazı iddaalar ortaya atılmış, organize olarak her kademedeki insana ulaşılarak ürünün tabiri caiz ise yarattığı “olay” en profesyonel şekilde karalanmıştır. Ürünün içerisinde bazı kimyasallar olduğu iddaa edilmiş, çirkin oyunlar oynanmıştır.

Bu oyunların sebepleri ve sonuçları aşikardır. Kısa sürede ürünü kullanan kişiler haklı olarak tereddüte düşmüş, ürünü kullanmayı kesmiş yada bırakmışlardır.

Fakat;

Bizler her zaman ürünümüzü savunmuş, arkasında olmuş, şu anda savunmaya ve arkasında olmaya devam etmekteyiz. Dünya çapında 65.000.000 kutu üretilmiş / satılmış, hemen hemen her bir kutusundan “olumlu” geri dönüş alınmış, yanlış kullanımlar ve uyarıların es geçildiği durumlar haricinde hiç bir kullanıcıya hiç bir olumsuz etkisi olmamış olan bu ürünü savunmamak sizce elde mi ?

Bizlerce değil…

Add Comment