Lotus100 Zayıflama Hapı

Binlerce yıl, sözünü ettiğimiz geniş topraklarda ölümsüzlüğu temsil eden lotus çiçeği,bu devinim gücünü, günümüzün alternatif tıbbı ile birleştirerek çağımızın en ciddi sağlık sorunu olan zayıflama konusunu açılmamak üzere kapatmak için aktarıyor.Lotus zayıflama formülü.
1990 yılların sonlarına dogru yapılan onlarca başarılı laboratuar çalışması sonucu bu bitkiye ait genç kök ,çekirdek ve yaprakların son derece yüksek teknoloji kullanarak “soğuk damıtma” yöntemi ile hiçbir kimyevi işlemden geçirilmeksizin alınan özü yaklaşık 4000 gönüllü denek üzerinde test edilmiş,.alınan olağanüstü neticeler bir çok dev bitkisel ilaç firmasını harekete geçirmiştir.

Lotus100 Zayıflama Hapı’nın Farkı Nedir?

Formülün patentini alan Amerika Birlesik Devletleri’nin en ciddi bitkisel drog üretim şirketi olan GNN Labs şirketi, uzun yıllar süren başarılı çalışmalar sonunda ortaya çikarmayı düsündüğü zayıflama ürününün en etkili şeklinin “ jel “ halde olduğu kanaatine varmıştır. Bunun en önemli sebebi standart zayıflama haplarının yada zayıflama ilaçlarının oluşumunda kullanılan toz ve katkı içeriklerin büyük kısmının bağırsaklar tarafından tam emilim sağlanmadan dışkılama yolu ile atılmasından dolayı gerçek netice alınamıyor olmasıdır.
.
4 Farklı destekleyici bileşen ile birlikte çok daha etkili bir zayıflama ortaya çıkaran formül dünya üzerindeki ilk “jel zayıflama hapıdır”. Bu özelliği sayesinde, etken madde insan bünyesi tarafından çok daha kolay şekilde emilebilmekte sıfıra yakın atık bırakarak bağırsaklarda etkisini yitirmeden metobolizmayı harekete geçirmekte ve zayıflamayı başlatmaktadır.Ürünü, piyasada satılmakta olan diğer toz kapsül ve tablet ürünlerden çok daha etkili ve farklı kılan budur. Lotus100 zayıflama hapının üstün formülü. !

Lotus100 zayıflama hapı’nın formülünü oluşturan bileşenlerin herbirinin ayrı gorevleri vardır. Bir kısmı sindirim düzenleyici özelliği ile kilo verme konusundaki en önemli sorunlardan birini çozer,pekliği ortadan kaldırır,ancak bu bir ishal yaratma durumu kesinlikle değildir,söz konusu olan , sadece sindirim sisteminde oluşan tembelliği ortadan kaldırmak ve kolon temizleme özelliği ile yılların birikimi olan atıkları bünyeden uzaklaştırmaktır.Bu sayede vücudumuz, aldiğimız gıdaları çok çok daha kolayca sindirme şansına sahip olmaktadır.

Bir diğer bitkisel ürün içeriği ise kan şekerimizi düzenler ve açlık hissinin kısmen önüne geçer.Ürünün yine bu doğa harikası bileşenleri sayesinde kolesterolü yaklaşik 1 ay içerisinde %20 civarinda düşürdüğü yadsınamaz bilimsel bir gerçektir.

Lotus100 zayıflama hapının en önemli ve diğer zayıflama ürünlerinden farklı kılan yanı tamamı ile “doğal zayıflama” yaratmasıdır. Zayıflama sorunu yaşayanların en büyük dertlerinden biri de “metobolizmalarının yavaşlığıdır”. Çalışmayan yada durma noktasına gelmiş bir metobolizma ile zayıflama mümkün değildir.Bunu ne spor ne de bir zayıflama ürünü başarabilir. İlk ve en önemli şart, bünyenin eski hızı kadar olmasa dahi ciddi bir ivme kazanmasıdır.Zayıflama ürünü kullananların yapmiş oldukları en büyük hata buradadır. Çağın tamamı ile gerisinde kalmiş ve toz katkı maddeleri,bitkisel yada sentetik yağ yakıcılardan oluşmuş zayıflama hapları,zayıflama tozları sadece ve sadece geçici çözüm yaratacaktır.

Daha anlaşılır şekilde açıklayacak olursak; bir harekete,hıza sahip olmayan metobolizma doğal zayıflamayı yaşayamaz.Kullanılan yağ yakıcı formüllere sahip haplar sadece geçici bir süre ve miktarda vücudun depoladığı fazla yağı yakar.Ancak vucudun işleyişinde bir değişiklik yapmazlar. Yeme ve yaşam alışkanlığını da değiştirmemiş olan tüketici kısa süre sonra vermiş olduğu kiloları geri alır,bu kaçınılmazdır.Zayıflama ürünü kullananların en önemli sorunu ve sorusu budur.” X ürünü kullandıktan sonra verdiğim kiloları geri alırmıyım? “ Evet,bu sadece bir yağ yakıcı ise alırsınız ! Hemde fazlası ile.. Lotus100’ün yıllardır yakalanamamış farkı buradan kaynaklanır.Lotus100 bir yağ yakıcı değildir.Bir ilaç ise kesinlikle değildir. Lotus100 metobolizmanıza hız kazandırarak bünyenizin gıdalardan almış olduğu fazla yağı henüz vucudunuzda birikmeden yakmasını sağlayan ve bunun için sadece ve sadece %100 doğal formülünü kullanan son derece yüksek başarı veren bitkisel bir zayıflama ürünüdür.

Ne Sürede Etkisi Başlar?

Lotus100’ün jel kapsül olması ve yukarıda açıkladığimız sebeplerden dolayı zayıflama süreci ilk kapsülün alımı ile başlar.Lotus100 ile zayıflamak için haftalar,aylar beklemezsiniz.
İlk 72 saat içerisinde bünyenizin kazanmaya başlayacağı ivme sizin tarafinızdan da farkedilecek düzeyde olacaktır , hemen ardından fazla yağlarınız yanmaya ve enerjiye dönmeye başlar. Bu süreç ve metobolizma hızınızın artması size ayrıca extra bir enerji verecektir. Bu son derece olağandır,artık birikmiş zararlı atıklardan kurtulan vücut hafiflemeye daha rahat sindirmeye ve alınan gıdalar ile gelen ihtiyaç dışındaki yağı hızla enerjiye çevirmeye başlamiştır.

Lotus100 ABD’de son derece gelişmiş laboratuar ortamında sektörün en ciddi ve köklü üreticisi ve formül sahibi GNN Labs şirketi tarafından ,Amerikan Fedaral İlaç ve Gıda Dairesi FDA gözetiminde üretilir , gerek ABD gerek Avrupa;da en seçkin bitkisel ürün satışı zincir mağazalarında reçetesiz olarak satılır.

Lotus100 kesinlikle hiçbir sentetik,yarı sentetik bileşene sahip değildir.Tamamı ile bitkisel bir formüldür ve ABD’de reçetesiz satılabilir bitkisel ürünler grubunda yer alan bir “besin takviyesidir
İngilizce ismi: Lotus Flower Stamens.
Ayurvedic : Nelum Renu.
Latince : Nelumbo Nucigera.

Lotus Çiçeğinin ana yurdu Afganistan’dan Vietnam’a kadar çok geniş topraklardır.18.Yüzyılda çiçeğin tohumları Batı Avrupa’ya getirilmiş ve buradan da hızla dünyaya yayılarak botanik bahcelerinde kullanılmaya başlanmıştır.

1990’lı yıllarda yapılan bilimsel bir çok araştırma,çiçeğin kökü çekirdeği ve genç yapraklarından elde edilen özün insan bünyesinde ateş düsürücü özelliğinin yansıra kan şekerini düzenleyici ve metobolizma hızlandırıcı özelliğini ortaya çikarmıştır.

Ayrıca bitkinin genç çekirdeklerinin sıkılması ile elde edilen özüt tavsiye edildiği şekilde kullanıldığında sindirim sistemindeki düzensizlikleri ve kabızı ortadan kaldırır,antioxidan ozelliğe sahiptir.

Yapraklarından yapılan bitkisel zayıflama cayı ile Kilo vermek isteyenlerin en zararsız dostu olan Lotus Çiceği uzakdoğu’dan sonra ABD ve Avrupa’da da son derece popüler bir hale gelmiş ve GNN Laboratuarları’nda bitkiye ait öz “soğuk damıtılma” yöntemi ile jel kapsül haline getirilerek diğer bitkisel zayıflama ürünleri ile desteklenip tüketiciye sunulmuştur.

Lotus Çiceği özü dünya üzerinde şu ana kadar kullanılan bitkisel zayıflama ürünleri arasında “en etkili” “en zararsız” ve verilen kiloların geri gelmemesi özelliği ile “en tercih edilenidir”.
Referanslar:
Wood, C. E. Jr. 1999. The genera of the Nymphaeaceae and Ceratophyllaceae in the southeastern United States. J. Arnold Arbor. 40: 94-112.

Cassia Seed(Cassia Çekirdegi)

İngilizce ismi: Cassia Seed.
Ayurvedic : Aragvadha.
Latince : Cassia Atrufistula.

Tropikal bölgelerde yetişen boyu 4metreye kadar ulaşabilen geniş yeşil yapraklı ve sarı çiçekleri olan bir bitkidir.100 ün üzerinde çesidi olmakla birlikte laksatif ve kandaki glikoz oranını düzenleyici özelliği bulunan,tarihte ve günümüzde herbalizm ve alternatif tıpta kullanilan cinsi “Cassia Atrufistula” dır.

Cassia bitkisinin Avrupa ve Amerika’ya uzanması ile birlikte çay ve toz,jel kapsül formunda zayıflama ürünlerinde kullanılması son dönemde çok yaygınlaşmıştır.Doğal antioxidandır.

Referanslar:

International Legume Database & Information Service (ILDIS) (2005) Version 10.01, November 2005. Retrieved 2007-DEC-20.

Add Comment