mantar hastalığına ne iyi gelir-mantar hastalığı bitkisel tedavisi

Mantar Hastalığına Ne İyi gelir-Mantar Hastalığı Bitkisel Tedavisi

Mantar hastalığı, son dönemlerde özellikle gayri sıhhi giyecekler ve ayakkabıların kullanımının yaygınlaşması nedeniyle ayaklarda ellerde, boyunca yüzde mantar hastalığı görülme sıklığı toplumda iyice arttı. Ancak mantar hastalığına yakalananlar da bundan bir türlü kurtulamıyorlar. Mantar kremleri de fayda etmiyorsa ilaç tedavisi kalıyor. Ancak ondan önce Sn. Ömer Coşkun tarafından tavsiye edilen ve mantara kesin çözüm olduğu söylenen bitkisel çözümlere bir göz atalım

ÖMER COŞKUN MANTAR HASTALIĞI İÇİN DOĞAL VE BİTKİSEL ÇÖZÜMLER

mantar hastalığı

Ömer coşkun, mantar hastalığından muzdarip olanlar için, çok fayda sağlayan bitkisel kürler önerdi. bu kürler sayesinde, mantar hastalığından, kolaylıkla kurtulabilirsiniz. Aşağıda sizlere mantara doğal tedavi teşkil edebilecek birkaç değişik bitkisel kür tarifini vereceğiz.

MANTARA KESİN ÇÖZÜM KÜRÜ İÇİN GEREKLİ MALZEMELER :
* 10 adet zakkum yaprağı,
* 5 tatlı kaşığı kına,
* 1 lt su,
* 2 diş sarımsak,

MANTAR BİTKİSEL TEDAVİ KÜRLERİNİN HAZIRLANIŞI VE KULLANIM ŞEKLİ :

MANTAR İÇİN KINA KÜRÜ :1 Litre suyun içine kınayı koyun. 20 dakika kadar kaynatın. Mantar olan bölgeye sürün ve sarıp, yatın.

MANTAR İÇİN SARIMSAK KÜRÜ :2 diş sarımsağı, bölmeden, bütün olarak, gece yatmadan öne yutun.

MANTAR İÇİN ZAKKUM KÜRÜ : 1 litret suya zakkum yapraklarını atıp, 10 dakika kaynatın. Mantar ayaklarınızdaysa, 10 gün, eğer eldeyse 1 ay sürün. Kesinlikle içmeyin.

ÖMER COŞKUN SİĞİL TEDAVİSİ

Siğil derinin iyi huyl tümörüdür ve enfeksiyonel kaynaklı bir hastalıktır. Siğilin etkeni, insan papilloma virusu (HPV) denilen ve şimdiye kadar 77 farklı tipi tespit edilen bir virustur. Virusun bazı tipleri onkogenik yani kanser yapıcı potansiyele sahiptir.

Dr.Ömer Coşkun Siğil tedavisi için şifalı bitki kürlerini anlatıyor.

Siğiller İçin Kayın Kabuğu Kürü; Dünyanın her yerinde yüzyıllardır siğil tedavisinde kullanılan bir şifalı bitki. Eğer taze kayın kabuğu bulabiliyorsanız, yaş olan iç kısmı aşağıya gelecek şekilde doğrudan siğilin üstüne yerleştirin. Taze kabuk bulamazsanız 1, 2 çay kaşığı toz haline getirilmiş kayın kabuğunu bir fincan kaynar suda 10 dakika demlendirip için ya da siğilin üzerine sürün.

Siğiller İçin Fesleğen Kürü; Bu bitki siğillerin iyileşmesine yardımcı olan birçok anti-virüs bileşeni ihtiva eder. Tek yapacağınız ezilmiş yaprakları siğilin üzerine koyup bir bandajla sarmak.

Add Comment