Maranki Ağustos Karpuz Diyeti

Ahmet Maranki’nin Temmuz ayındaki detokslarını kaçırdım diye üzülmeyin yaz detoksları ağustos ayı karpuz detoksuyla devam ediyor.

Ahmet MarankiHaziran ayında karanlık dolunay, Temmuz ayında ise hem aydınlık, hem de karanlık dolunay zamanlarında gerçekleşen kiraz detokslarından sonra şimdi de Ağustos ayındaKarpuz detoksları ile beden temizliği yapılacak. Bu detokslarla toksinlerin atılacağını, böylece daha sağlıklı olunacağını ve bu diyetlerle en az 3 kilo verileceğini açıklayan A.Maranki , “toksinler atılmadığı sürece zayıflamayı beklemeyin” diyerek, bu detokslarınkilo vermek ve formda kalmak için çok faydalı olduğunu söylüyor.

Kiraz ve karpuz detoksları Ahmet Maranki’nin, kozmik bilimine dayalı, ayın çekim gücünün en yüksek olduğu günlerde, tıpkı med-cezir gibi etki göstererek,vücuttan ödem atılmasına, boşaltım sistemi, kan ve karaciğer gibi organların hem dinlenmesi hemde temizlenmesine faydalı.

Ayın çekim gücünün en yüksek olduğu dolunay zamanına yakın günlerde yapılan bu uygulamaların tarihleri bu anlamda önem kazanmakta.

Ağustos ayının ilk Karpuz Detoksu

aydınlık dolunay zamanı, kullandığımız Miladi takvime göre 4-5-6 Ağustosta  (Kameri (Hicri) takvime göre Şaban ayının 13-14-15′i) yapılacak.
NOT: Bu kategorideki yazılar“ Ahmet Maranki ” tarafından hazırlanmış olması nedeniyle yayınlanmaktadır..Diyetvakti.net sitesinde ise sadece alıntı olarak yayınlanmaktadır.Bu yazılar kesinlikle tarafımızdan hazırlanmamıştır.Herhangi bir şikayet ve benzeri durumda yazılar sitemizden kaldırılabilir.Ahmet Marankiye ulaşmak için http://www.maranki.comsitesini ziyaret edebilirsiniz yada info@maranki.commail adresiyle iletişime geçebilirsiniz

Add Comment