Maranki Bu hafta 2 canlı yayında

Kitap çalışmaları nedeniyle TV programlarına ara veren Prof. Dr. Ahmet Maranki, kendi TV programına başlayana kadar, yine zaman zaman ekranlarda olacak.Katıldığı televizyon programlarının reytinglerini zirvelere taşıyan dünyaca ünlü bilim adamı Prof. Dr. Ahmet Maranki, bu hafta iki canlı yayına birden katılıyor.

16 Aralık Çarşamba sabahı saat 10:00’da TV8’de yayınlacak olan Ebruli programında izleyebileceğiniz Maranki, 17 Aralık Perşembe sabahı saat 08:30’da ise Cine 5’te yayınlanan haber programı Farklı Bir Gün’ün konuğu olacak.

Maranki Çarşamba günü, sağlık ve spor alanındaki son gelişmeler, güzellik, estetik alanındaki doğal yöntemler, organik yaşamın sırları gibi önemli konulara değinen, sağlıklı yaşamın yaygınlaştırılmasını hedefleyen başarılı sunucu Ebru Şallı’nın sorularını cevaplandıracak.

Perşembe günü ise uzun soluklu bir haber programı olan Farklı Bir Gün programında, uzman habercilerin yönelttiği sorularla merak edilenleri açıklığa kavuşturacak ve Kozmik Bilim çalışmalarından bahsedecek.

Kozmik Beden Temizliği nedir? Renklerin insan üzerinde ne gibi tesirleri vardır? Bitkiler tek başına ölümcül hastalıklara şifa mı? Taşlarda nasıl bir şifa gizlidir? Şifalı yemeklerin yanı sıra şifa vermeyen yemekler de mevcut mudur? Noktalarla tedavi nasıl gerçekleşmektedir?

Katıldığı programlarda tüm bu soruları cevaplandıracak olan Maranki, 24-31 Aralık tarihleri arasında Balıkesir-Edremit Akçay Adrina Termal Hotel’de gerçekleştirilecek olan ve çokça merak edilen Kozmik Beden Temizliği Kampı’nın içeriği ile ilgili bilgi de verecek.

NOT: Bu kategorideki yazılar“ Ahmet Maranki ” tarafından hazırlanmış olması nedeniyle yayınlanmaktadır..Diyetvakti.net sitesinde ise sadece alıntı olarak yayınlanmaktadır.Bu yazılar kesinlikle tarafımızdan hazırlanmamıştır.Herhangi bir şikayet ve benzeri durumda yazılar sitemizden kaldırılabilir.Ahmet Marankiye ulaşmak için http://www.maranki.com sitesini ziyaret edebilirsiniz yada info@maranki.commail adresiyle iletişime geçebilirsiniz

Add Comment