Maranki Yaz Detoksuyla ATV’de

ATV Ana Haber bülteninde yaz detoksunun ayrıntılarını ilk kez açıklayan Prof. Dr. Ahmet Maranki, yoğun istek üzerine yeniden ATV Ana Haber’de!

Ahmet Maranki Atv programındaydı

Prof. Dr. Ahmet Maranki’nin ilk kez ATV Ana Haber’de açıkladığı kiraz ve karpuz detoksu, yoğun istek üzerine bu akşam yine ATV Ana Haber’de…

Sıcak yaz günlerinde beslenme konusunda önemli açıklamalarıyla ATV Ana haber bültenine konuk olan Prof. Dr. Ahmet Maranki, herkesin merakla beklediği kiraz ve karpuz diyetinin sırlarını açıkladı.

Ahmet Maranki, 1 Temmuz akşamı yayınlanan ATV ana haberden sonra, izleyicilerden gelen yoğun istek üzerine yeniden ATV haberde kiraz ve karpuz detoksunu ve sağlıklı beslenmeyle ilgili önemli bilgileri Kozmik Bilim takipçilerine aktaracak.

Haziran – Temmuz – Ağustos Aylarının (hicri takvime göre) 13-14-15′ inde (Ayın dolunay hali) 3 gün boyunca uygulanacak detoks uygulaması şu şekilde;

Haziran ve Temmuz Aylarında  Kiraz Diyeti

3 gün boyunca, sabah,öğle,akşam kiraz yenecek.Aralarda su ve bitki çayı içilebilir.(Haziran ayı Kiraz diyeti  günleri 6-7-8 Haziran 2009′ dur)

Ağustos Ayı Karpuz  Diyeti

3 gün boyunca, sabah,öğle, akşam karpuz yenecek.Aralarda su ve bitki çayları içilebilir.Ayrıca akşamları içiniz bayılırsa, karpuz ile keçi peyniri tüketilebilir.Ama keçi peyniri dışındaki peynirlerin tüketilmemesi önerilir.
NOT: Bu kategorideki yazılar“ Ahmet Maranki ” tarafından hazırlanmış olması nedeniyle yayınlanmaktadır..Diyetvakti.net sitesinde ise sadece alıntı olarak yayınlanmaktadır.Bu yazılar kesinlikle tarafımızdan hazırlanmamıştır.Herhangi bir şikayet ve benzeri durumda yazılar sitemizden kaldırılabilir.Ahmet Marankiye ulaşmak içinhttp://www.maranki.com sitesini ziyaret edebilirsiniz yada info@maranki.commail adresiyle iletişime geçebilirsiniz

Add Comment