Maranki’den Beden Temizliği Sonuçları!

Afyon Korel Termal Otel’de gerçekleştirilen nisan ayı kozmik beden temizliği başarıyla sona erdi.
Afyon Korel Termal sağlık otelinde gerçekleştirdiğimiz kozmik beden temizliği sırasında, insanlardan bize ulaşan mail, haber ve görüşmelerimizde oldukça olumlu neticeler elde edildiğini gönül rahatlığıyla söyleyebiliriz.

Evlerinde beden temizliği yapanların, arınma sırasında ve arınmanın son gününde, yağ içim sırasında zorlandıkları, kustukları hatta kendilerini kötü hissettikleri  tarafımıza iletildi. Tüm bunlar, yıllardır kirletilmiş bir metabolizmada, bir haftada bedenin kendini düzenlemesine ve metabolizmayı temizlemesi gayretinden oluşan gelişmeler olarak değerlendirilmelidir.

İlk olarak bedenin böyle bir uygulamaya reaksiyon göstermesi çok normaldir. Daha sonraki gün ve uygulamalarda bu etkilerin tamamen yok olduğu ve faydasının görüldüğü izlenmiştir. Ayrıca yukarıda olumsuzluk gibi görünen şeyler sizde ve çevrenizde belirtilen tespitler kozmik bilim açısından normaldir. Mesela kusmanız sizin için bir şifadır. Bedendeki kara suyun (sevda), safranın ve balgamın dışarı atılması gibi kabul edilebilir. Konuyla ilgili geniş bilgiler kitaplarımızda mevcuttur.

Ayrıca Türkiye’de yeni uygulama alanı bulunan kozmik bahar temizliğinin olumsuz yönleri görülüp dillendirilmesi, ülkemizde bir çığır açan ve yeniden doğuşa geçen bir bilincin erken doğmasına sebep olabileceğinden, kozmik beden temizliğini değerlendirirken daha duyarlı olmamız gerektiği kanaatindeyiz.

Tarafımıza  ve çevrelerine bu şekilde olumsuz görüş derc edenlerin, Türkiye’nin yaşayan insanların dünyada ikinci ilaç tüketen ülke konumundaki durumu ve hastane kuyrukları ve giderek artan çözümsüz hastalıklara karşı bir umudu söndürmeleri hususunda bir kere daha baş başa bırakıyoruz.

Bugüne kadar Uzak Doğu ve Uzak Batı’da yüzyıllardır ülkemizde ise üç yıldır yapılan uygulamalarda sebze, meyve yiyip limon ve yağ tüketiminde zarar gören hiç kimse kayıt altına alınmamıştır. İnsanların bunları uygulamadan etkilenmeleri uygulama eksikliklerinden kaynaklanabilmektedir. Kaldı ki uygulamanın uzman kontrolünde ve sağlıklı insanlar için yapılması gerektiğini hem sitelerimizden hem de hocamızın konuşmalarında üstüne basarak söylendiğini unutmayalım.

Bu necip milletin ömrünün son günlerini çözümsüz hastalıklarla hastane kuyruklarında, sidik torbaları ellerinde, safra keseleri tiroitleri alınmadan sağlıklı yaşamları için tabi bir korunma metodu olan sistemi irdelerken, daha duyarlı davranmamız güzel görüp güzel düşünüp hayatımızdan lezzet almanın yollarını aramalıyız.

Aldığımız gönderilerde insanların son gün ve arınma süresince kozmik beden temizliği bedenlerinden pek çok canlı parazit türleri (boyu 7-8 santimetreye varan) parazit torbaları, yeşil ve siyah iltihaplar, çamur ve kalın bağırsak, sertleşmiş plakaları, taşlaşım ve daha pek çok izah edemeyeceğimiz atıklar ve toksinlerden kurtulduklarını duymak bizi memnun etmiştir. En kısa zamanda bunları yayınlayarak bilgimize sunacağımızı bildirir.

KOBİK olarak mayıs temizliklerini yapmanızı önerir, yaza arınarak girmenizi temenni ederiz.  Ayrıca beden temizliği sonunda görüntüleme yaptığınız yeni sonuçları birer maille bize gönderirseniz, bunları isimsiz olarak yayınlamak isteriz. Çünkü kozmik bilim hepimizin iyi olmasını amaçlamaktadır. Bedenden bir şey çıkaramayanlar da arınmalarının başarısız olduğu manasında değerlendirilmemeli, bedenlerinin temiz olduğunu düşünmelidirler.

NOT: Bu kategorideki yazılar“ Ahmet Maranki ” tarafından hazırlanmış olması nedeniyle yayınlanmaktadır..Diyetvakti.net sitesinde ise sadece alıntı olarak yayınlanmaktadır.Bu yazılar kesinlikle tarafımızdan hazırlanmamıştır.Herhangi bir şikayet ve benzeri durumda yazılar sitemizden kaldırılabilir.Ahmet Marankiye ulaşmak için http://www.maranki.com sitesini ziyaret edebilirsiniz yada info@maranki.com mail adresiyle iletişime geçebilirsiniz

Add Comment