Öksürüğe Karşı Şifalı Bitkiler

Sürekli öksürüyor musunuz ? Peki öksürük sorunundan nasıl kurtuluruz ? Ahmet Maranki’nin öksürüğe karşı önerileri, öksürükten kurtulmak için yapılması gerekenler ve Şifalı bitkiler sayesinde sizde öksürme problemiminizden kurtulabilirsiniz.

Öksürüğe Karşı Şifalı Bitkiler

Prof. Dr. Ahmet Maranki öksürüğe karşı bal-turp öneriyor.
Bal-turp kürü ile öksürüğünüzün oluşmamasını sağlayabilirsiniz.
Öncelikle sizlere bal turp kürünün nasıl hazırlandığını açıklayalım.
Ahmet Maranki Öksürük formülü :
1 adet siyah veya kırmızı turp
Hakiki bal
Temiz bir tülbent
Kase
Hazırlanışı:  Gayet basit olan bal-turp kürü öksürüğünüze deva olacaktır.
Bal-turp kürünün hazırlanışı; öncelikle turbu rendeleyin ve bal ile karıştırın. Elde ettiğiniz karışımı temiz olan tülbentin içerisine koyun. Ardından bu tülbenti yüksek bir yere asın. Balın akmaması için altın yine temiz olan bir kase koyun. Sabaha kadar bu karışım tülbent içerisinde süzülecektir.
Süzdüğünüz bal ve turp karışımını her yaşta insan dilediği gibi içebilir.

Bal turp kürünün bir diğer hazırlanış şekli daha bulunmaktadır. Kendinize göre en rahat uygulama şeklini kullanabilirsiniz.
İkinci hazırlama şekli ise şu şekildedir.

Bal-turp kürünün 2.hazırlanışı:
Kür malzemeleri arasında bulunan turbun alt kısmını kesin ve içini biraz oyun. Ardından turbun geri kalan sapını da kesin. Turbun oyduğunuz kısma hakiki balı doldurun. On iki saat balın süzmesini bekleyin. Elde edeceğiniz süzülmüş balı bebekler dahil tüm insanlar içebilmektedir. Kış aylarında hemen hemen her insan da inatçı öksürükler oluşabilmektedir. Bu nedenle inatçı öksürüklerinize doğal çözümler bulabilirsiniz.
Bal tup kürünün tekrar Prof. Dr. Ahmet Maranki’nin ürettiğini bilmenizi isteriz. Bugüne kadar bir çok sayı da önemli kürleri açıklayan ve insanlarla paylaşan Prof. Ahmet Maranki inatçı öksürüklere kesin çözüm bulmuştur. Eğer öksürük problemi çekiyorsanız daha farklı sağlık problemleri yaşamak istemiyorsanız bal turp kürünü sizlere tavsiye ediyoruz.

Add Comment